Skocz do zawartości

Spalanie 1.9 TDI 110KM automat


mwmisiek82

Rekomendowane odpowiedzi

witam !!!mam pytanie odnosnie spalania gdzies kiedys juz o tym pisalismy, otoz w mojej emerytce B5 spalanie wzroslo do ok 9 l na 100, albo cos zle licze i sprawdzam:(, zatakue 24 litry i zrobie na nich ok 260-270 km do zapalenia sie rezerwy. nie jest to za duze spalanie?normalna jazda bez klimy :( w lato !! z klima ponad 9 !! bylem u specow--- auto w stanie BARDZO dobrym tj silnik rozrzad turbo itp itd sprawdzali nawet czy zaden zacisk hamulcowy nie jest zawieszony itp, skrzynia ok jezdzili 10 km powiedzieli chodzi jak rakieta co sie pan czepia:( a ja na to spalanie:( mowia ze moze to pompa w zbiorniku ale trzeba by cos tam robic kosztownegoa moze powienienem dluzej na rezerwie jezdzic? ile w ogole ma rezerwa? POzdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje spalanie jest na pewno zbyt wysokie. W A4 B5 1.9 TDI 110 KM mojego ojca z automatyczną skrzynią biegów na trasie wychodzi w granicach 5,5-6 litra na 100 km, natomiast w mieście maksymalne spalanie to 7 litrów - zazwyczaj jest mniej! Zbiornik paliwa w Audi A4 B5 z napędem na przednią oś wynosi 62 litry, natomiast rezerwa uruchamia się przy około 8 litrach.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie