Skocz do zawartości

Wybór modelu


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, piszę z zapytaniem, jaki model audi byście polecili z PROSTYM ZAWIESZENIEM I NIE WIELOWAHACZ w cenie 5-12 tys. Proszę o waszą poradę. Czekam na Wasze opinie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, przedszkolak napisał(a):

Audi 80, ale trzeba poszukać.

Szukam raczej coś rocznika 2000 w górę. Audi 80 mnie nie interesuje, ale wiem, że tamte modele miały proste zawieszenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oto kilka przykładów modeli Audi z prostym zawieszeniem, które były produkowane po roku 2000:

  1. Audi A3: Wiele wersji Audi A3, szczególnie te z niższymi poziomami wyposażenia,

  2. Audi A4: Modele Audi A4 z niższymi poziomami wyposażenia oraz te, które nie są wyposażone w systemy adaptacyjnego zawieszenia, mogą mieć proste zawieszenie.

  3. Audi A6: W niektórych wersjach Audi A6, szczególnie w wersjach bazowych, można znaleźć proste zawieszenie.

  4. Audi TT: Niektóre wersje Audi TT, szczególnie wersje z mniejszą mocą i niższymi poziomami wyposażenia, mogą być wyposażone w proste zawieszenie.

Warto jednak zauważyć, że dostępność konkretnego rodzaju zawieszenia może zależeć od regionu, rynku oraz konkretnych opcji wyposażenia oferowanych przez producenta w danym roku modelowym. Zawsze warto sprawdzić specyfikację konkretnego modelu Audi, który Cię interesuje, aby upewnić się, jakie zawieszenie jest w nim zastosowane.

Polecałbym A4 lub A6, bez udziwnień z jak najprostszym silnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie A4 mam i wahacze co jakiś czas do wymiany są. Zamienniki to nie są jednak oryginalne części i szybciej się eksploatują. Dzięki za wskazówki, poszukam coś w wymienionych modelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wahacze nie muszą być wymieniane, wystarczy wymienić tuleje. Jeśli będzie taka potrzeba dostarczę niezniszczalne tuleje z USA.

Edytowane przez przedszkolak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po wymianie wahaczy, ale nadal coś z nimi jest nie tak, być może sworzeń się odzywa w którymś wahaczu. Jaka mniej więcej koszt takich wahaczy od do?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć,

szukam opinii na temat dwóch modeli Audi, najlepiej od użytkowników.

A6 c8 sedan, napęd na przód, oraz A4 b9 allroad-oczywiscie quattro, oba 2.0d, oraz fabrycznie nowe, jeszcze nie wiem jakiej mocy. Samochód będę używał jako służbowy.

Chciałbym, żebyście je porównali, za , przeciw, wady zalety jednego względem drugiego, lub każdego z osobna. 

Auto będę używał głównie w trasie, trochę dużego miasta, raz na jakis czas góry.

A4 kusi ze wzgledu na q, za a6 przemawia wygląd wnętrza i prestiż.

Chętnie przeczytam wasze opinie na ten temat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie