Skocz do zawartości

Katalogi, prospekty Audi


krzysiekg65

Rekomendowane odpowiedzi

Zbieracie może katalogi Audi ?

Póki co mam trzy:

- Q7

- A8 d4

- TT

Wszystkie po polsku.

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Instrukcja do zamawiania katalogów z Niemiec - wchodzimy na audi.de -----> na samym dole dajemy kontakt -----> wyskakuje okno i wybieramy bestellen -----> potem zdajemy się na swój niemiecki Dołączona grafika

Można zamawiać kilka razy.

Po zamówieniu dostajecie meila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Też zamówiłem prospekty z Niemiec, ale co do wysyłania Polskich prospektów to ja po prostu dzwonię do jakiegoś salonu i proszę czy by nie wysłali mi prospektu i w większości się udaje. Mam już kilka, a teraz jeszcze czekam na kolejne z Polski. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Miła niespodzianka na zakończenie dnia, kiedyś zamawiałem z Niemiec i nic nie dostałem z tydzień temu jeszcze raz wypełniłem formularz i dziś wieczorem totalnie niespodziewanie w moich drzwiach stanął kurier z paczką z Ingolstadt :bn: a w niej katalogi [i dane techniczne osobno] R8, RS3, A8 i A5/S5, poza tym ostatnim wszystkie w twardej oprawie, jestem mega zadowolony :hangloose:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Krzysiek - udało Ci się dopiąć swego! ;)

Teraz próbuję dalej bo mają jeszcze kilka ciekawych prospektów, między innymi S7 i S6, jak coś przyjdzie to oczywiście się pochwalę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma już, tak chciałem mieć drugi bo ten co mam jest w folii jeszcze i nawet nie wiem co w środku może być. Muszę trochę dobrać nowych. Żeby nie być gorszym to przecież pokażę moje katalogi.

Dołączona grafika

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak mówią, ale pewne jest to, że i tak Audi Centrum Wrocław bardzo dobrze dba o klienta, swoją drogą sam sprawdzę czy mają katalogi :crazy:

Tak w ogóle do mnie przyszła kolejna seria katalogów, tylko, że z Łodzi, te z Niemiec może jutro będą.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ładna kolekcja ie już uzbierała.

Dzięki, dziś chciałem jeszcze ją powiększyć ale się nie udało a w dodatku się zdenerwowałem... cała historia tutaj - http://audiblogpl.bl...w-29022012.html

EDIT

Ciąg dalszy tej historii - http://audiblogpl.bl...r-01032012.html

EDIT 2

I chyba koniec historii, kilka prospektów otrzymałem, najbardziej cieszę się z S8 d3 i R8 V8...

Dołączona grafika

Edytowane przez krzysiekg65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie