Skocz do zawartości

Drgania silnika podczas odpalania


tomek78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam A4 1,9 tdi 130. Po pierwszym odpaleniu samochodu odczuwam drgania. Wiem na pewno,ze uszkodzona jest poduszka pod silnikiem, ale nie wiem czy to jest ta przyczyna. Po kolejnych odpaleniach drgan nie ma. dzieki za ewentualna odpowiedz

Edytowane przez tomek78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. To raczej może nie domagać któraś ze świec trzeba to sprawdzić. Nierówno Ci pracuje przez kilka sekund po odpaleniu? A nie zakopci Ci na siwo w czasie odpalania?

Ps.Postaraj się nazywać tematy postów trochę precyzyjniej...Edytowałem

Edytowane przez Jeżu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

hej,

Ja mam podobny problem, tylko ze w mojej starej Viki. Mam padniete obydwie dolne poduszki silnika - byc moze ze trzecia tez <_<

Objawy sa takie, ze czasem przy ruszaniu potrafi mi cale auto drgac, jak rowniez przy predkosci powyzej 110 km/h, ale to nie zawsze jest w 100% systematyczne.

Nie wiem czy w Audi jest tez gorna poduszka silnika, w Viki B taka jest, jak ja wymienilem troche pomoglo, ale i tak trzeba poduszki wymienic. Aha, gdzies wyczytalem, ze jak juz wymieniac to naraz wszystkie, bo jak zalozysz jedna a np. dwie pozostale sa padniete, to ta nowa rowniez szybko sie wybije.

Moze sie tez okazac, ze to nie jest wina poduszek. Tak jak Jeżu napisal: napisz cos wiecej.

A jesli naprawiles, to jak?

Pozdro,

m@urycy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie