Skocz do zawartości

ASR i ruszanie z piskiem opon


maurycy

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Czy moglibyscie mi potwierdzic, ze w Audi A4 B6 w pakiecie ESP jest rowniez ASR? Ostatnio sytuacja na drodze wymagala bardzo szybkiego ruszenia i ruszylem z piskiem opon. ESP nie wylaczalem przyciskiem, kontrolka zaczela mrugac (to akurat chyba dobrze) natomiast myslalem, ze w Audi A4 B6 w standardowym wyposażeniu jest rownież ASR? Szukałem na forum, ale nic nie znalazłem. Dzieki za odpowiedz.

pozdrowienia!

m@urycy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej,

Czy moglibyscie mi potwierdzic, ze w Audi A4 B6 w pakiecie ESP jest rowniez ASR? Ostatnio sytuacja na drodze wymagala bardzo szybkiego ruszenia i ruszylem z piskiem opon. ESP nie wylaczalem przyciskiem, kontrolka zaczela mrugac (to akurat chyba dobrze) natomiast myslalem, ze w Audi A4 B6 w standardowym wyposażeniu jest rownież ASR? Szukałem na forum, ale nic nie znalazłem. Dzieki za odpowiedz.

pozdrowienia!

m@urycy

Co rozumiesz przez pisk, koła mogą popiskiwać przy energicznym ruszaniu.

Jak kontrolka zaczęła mrugać to złączyła się pompa i zaczął działać ARS Co do pisku masz ABS zahamuj na suchej nawierzchni koła zaczynają delikatnie popiskiwać. Ot cała filozofia Cześć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz przez pisk, koła mogą popiskiwać przy energicznym ruszaniu.

Jak kontrolka zaczęła mrugać to złączyła się pompa i zaczął działać ARS Co do pisku masz ABS zahamuj na suchej nawierzchni koła zaczynają delikatnie popiskiwać. Ot cała filozofia Cześć

Jakos wyjatkowo skomplikowales odpowiedz na moje pytanie. ASR jest, to mi wystarczy. A odnosnie piskow: wiesz, mlode ptaki tez wydaja piski :P

Dzieki za potwierdzenie, temat zamkniety.

m@urycy

Edytowane przez maurycy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie