Opublikowano 25 Października 201015 l comment_1465 Witam nazywam się Marcin i od nie dawna jestem szczęśliwym posiadaczem audi a3 1.6 z 2002r Edytowane 25 Października 201015 l przez cyrul Zgłoś
Opublikowano 25 Października 201015 l comment_1466 Witam. Od roku jeżdżę swoją srebrną strzałą AUDI A8 !!! Zgłoś
Opublikowano 25 Października 201015 l comment_1468 Witam! Jestem PrzemekWłaśnie zakupiłem Audi A6 C6 z 2006r.Jestem narazie pod wrażeniem tego auta i mam nadzieje że się nie zawiode... Zgłoś
Opublikowano 25 Października 201015 l comment_1469 Witam Właśnie nie dawno nabyłem Audi A4 B5 z 1997r. Do tego czasu jeździłem Audi 80 B3 Zgłoś
Opublikowano 25 Października 201015 l comment_1472 witam mam na imie kamil od trzech lat jezdze audi i na tym forum chce sie wymieniac wiedza i doswiadczeniami na ten temat Zgłoś
Opublikowano 26 Października 201015 l comment_1475 Cześć! Mam na imię Agata i interesuję się motoryzacją, a w szczególności różnymi ciekawymi modyfikacjami aut zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz.Pozdrawiam Wszystkich serdecznie!Agata Zgłoś
Opublikowano 26 Października 201015 l comment_1477 Cześć nazywam się Zbyszek i jestem z Wrocławia. Jeżdżę od 4 lat audi a6 c5 Quattro z silniczkiem 2800 cm3 w benzynce. Pozdrawiam wszystkich klubowiczów. Zgłoś
Opublikowano 26 Października 201015 l comment_1478 Witam wszystkichMam na imię Paweł i od niedawna jestem posiadaczem Audi A4 B6 1.9TDI 130KM 2001r.Jest to moje trzecie już Audi bo poprzednio woziłem się Audi 80 B2 1.8B 1983r. i Audi 80 B4 1.9TDI 1992r. także jestem wierny marce Audi Pozdrawiam Edytowane 26 Października 201015 l przez doomelek Zgłoś
Opublikowano 26 Października 201015 l comment_1479 witammam na imie radek i poruszam sie obecnie audi a4 b5 1.9 tdi AFN 110km przesiadłem sie z golfa 3 i musze powiedziec ze jest roznica tym bardziej ze golf miał całe 65km pozdrawiam wszystkich maniaków czterech kółek Zgłoś
Opublikowano 26 Października 201015 l comment_1481 Witam wszystkichKrzysiek - od miesiąca A3 (8l) z 2003 1,9 TDIPozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 26 Października 201015 l comment_1482 Witam Wszystkich serdecznie.Na imie mam Zbyszek mieszkam w Holandi.Jezdze Audi A4 Avant i dlatego interesuje mnie forum poniewaz tylko tutaj moge sie podzielic uwagami albo radami a takze moge prosic o pomoc kolegow co jezdza tymi samochodami.Bardzo sie ciesze ,ze moge wejsc do Waszego grona serdecznie wszystkich pozdrawiam. Zgłoś
Opublikowano 26 Października 201015 l comment_1487 Witam serdecznieZ tej strony Radek - posiadacz A4 B6 Avant 1.9TDI Pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 26 Października 201015 l comment_1488 cześć, Mariusz z pozanania, A6 C6 z 2004 3.0 tdi Zgłoś
Opublikowano 26 Października 201015 l comment_1489 Witam.Paweł z Rzeszowa posiadam Audi A3 1.9 (8L) 130KM Edytowane 26 Października 201015 l przez Pawel87 Zgłoś
Opublikowano 27 Października 201015 l comment_1490 Witam mam na imię Konrad.Od niedawna posiadam audi a6 C5 1.9 Ajm w avancie. Wczesniej miałem Audi 80 B3.Pozdrawiam Edytowane 27 Października 201015 l przez konkas Zgłoś
Opublikowano 27 Października 201015 l comment_1491 Witam i pozdrawiam wszystkich. Nareszcie stałem się posiadaczem A4 Avant 1.9TDI 130KM (B6).No i mam nadzieję, że tu dowiem się o nim sporo rzeczy Michał. Zgłoś
Opublikowano 27 Października 201015 l comment_1492 Witam Marcin posiadam audi A4 Avant B7 i jestem z Lublina Zgłoś
Opublikowano 27 Października 201015 l comment_1493 Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum.Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem B6 1,9 Pozdrawiam, Michał z Krakowa Zgłoś
Opublikowano 27 Października 201015 l comment_1494 witam wszystich . Jestem szczęśliwym posiadaczem ŚLICZNOTKI to jest A4 B6 sedan z 2001r. Grzechu Zgłoś
Opublikowano 27 Października 201015 l comment_1495 Czesc!Mam na imie Kan i nie rozumiem dlaczego przywitanie jest obowiazkowe... Zgłoś
Opublikowano 27 Października 201015 l comment_1496 Andrzej.Po kolei 100 1988, 100 1994 (składak), aktualnie A6/C4 1997.Wszystko Avanty.Pozdrawiam Wszystkich. Zgłoś
Opublikowano 27 Października 201015 l comment_1498 od wczoraj jestem posiadaczem A3 1,9TDI 101 KM Zgłoś
Opublikowano 27 Października 201015 l comment_1499 Witam tu Janusz,Od niedawna jestem posiadaczem Audi A4 B7 1.9 TDI.Pozdrawiam Wszystkich Zgłoś
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.