Opublikowano 11 Kwietnia 201115 l comment_4624 witam,poszukuje A4 1.8T a teraz gromadze wszystkie info odnosnie wersji tego autka Zgłoś
Opublikowano 12 Kwietnia 201115 l comment_4629 Witam serdecznie wszystkich posiadaczy autek,jestem na forum nowy jak i od niedawna posiadaczem audi a6 c5 awant,mieszkam w szwecji,ale dosc czesto odwiedzam swoj kraj.Mam na imie Adam Zgłoś
Opublikowano 12 Kwietnia 201115 l comment_4631 Witam wszystkich!Mam na imie Dawid!Właśnie nabyłem Audi A4 B8 w sedanie i chciałbym po wymieniać się informacjami na temat tego autka!Pozdrawiam! Zgłoś
Opublikowano 12 Kwietnia 201115 l comment_4633 Witam wszystkich maniaków AUDI Mam na imie Tomek i od 3 miesiecy śmigam audi a6 c5 avant 2,5 diesel 180 kucyków!!! Jestem tu nowy wiec jeszcze nie wiem za bardzo co do czego. Pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 12 Kwietnia 201115 l comment_4634 Witam wszystkich serdecznie !!!Od 2 tygodni mam Audi A3 8L z rocznika 2001 po FL - 1,9 TDI / 96 KW /130 KMWersja 3 drzwiowa.JEST SUPER !!!! Zgłoś
Opublikowano 12 Kwietnia 201115 l comment_4635 Witam wszystkich fanów jeżdżących samochodami Audi. Posiadam Audi A4 avant 1.9 TDI z roku 2003r jak narazie dobrze się sprawuje. Pozdrawiam wszystkich Zgłoś
Opublikowano 12 Kwietnia 201115 l comment_4636 witam ,mam na imie Rafał od dzis jeżdze a4 b6 z 2002r. mam nadzieje ze bede z niej zadowolony. Pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 12 Kwietnia 201115 l comment_4640 Witam od roku jeżdżę A3 1,9 TDI 110 KM 2001 po FL Pozdrawiam Wszystkich Zgłoś
Opublikowano 13 Kwietnia 201115 l comment_4647 WitamKupiłem niedawno A6 C5 2,8 Quattro i stałem się bardzo szczęśliwym człowiekiem Mówcie mi Buczu i jak będę mógł zawsze pomoge.Pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 13 Kwietnia 201115 l comment_4653 Cześć jestem Basia,od 11.04.2011 mam piękną Audi a4 B6:) Zgłoś
Opublikowano 13 Kwietnia 201115 l comment_4655 Witam,mam na imię Maciek,właśnie zakupiłem Audi A4 B7 1.9 TDI, na dniach postaram się zaprezentować mój samochodzik. pozdrawiam wszystkich na forum!!! Zgłoś
Opublikowano 13 Kwietnia 201115 l comment_4656 Witam Wszystkich serdecznie janusz1954 jeżdżę A-4 2l. benzyna od miesiąca . Edytowane 13 Kwietnia 201115 l przez janusz1954 Zgłoś
Opublikowano 13 Kwietnia 201115 l comment_4659 Witam jestem Mlody od 3 dni jestem posiadaczem Audi A4 B6 przez te strone chce bardziej poznac AUDI Zgłoś
Opublikowano 13 Kwietnia 201115 l comment_4661 Witam wszystkichNazywam się Łukasz i moim 4 w karierze AUDI jest ALLROAD C5 2002r.2,5 V6 TDI 180 KM AKEManual Zgłoś
Opublikowano 14 Kwietnia 201115 l comment_4673 Witam Od 2 tyg mam Audi A4 B7 2007 sprowadzone z Niemiec Zgłoś
Opublikowano 14 Kwietnia 201115 l comment_4675 Wita was Mateusz i jego Dieslowa A3 Moja niunia szuka swoich braci a ja maniaków audicowych Zgłoś
Opublikowano 14 Kwietnia 201115 l comment_4676 Witam mam na imie Marek jezdze Audi A4 b6 z 2003 roku 1,9tdi sedan. Edytowane 14 Kwietnia 201115 l przez marek1960 Zgłoś
Opublikowano 15 Kwietnia 201115 l comment_4681 witam jestem z Wrocka od niedawna jestem posiadaczem audi a4 b6 kombi, prowadzę warsztat samochodowy i służę pomocą pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 15 Kwietnia 201115 l comment_4682 Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości Forum AudiTIMES.PL... Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!Cześć. Jestem właścicielema6 c6 z 2007 r, jestem ekonomistą, mam 59 lat, żonaty, dzieciaty, wnuczaty. Mieszkam w Andrychowie, woj. małopolskie Jest to moje pierwsze audi, a 10 samochód w ogóle. Pozdrawiam wszystkich. Zgłoś
Opublikowano 15 Kwietnia 201115 l comment_4683 Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości Forum AudiTIMES.PL... Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!Witam mam na imie Damian wlasnie zakupilem a4 b6 z 2002r 2.0 131km .Pochodze z okolic Radomia Zgłoś
Opublikowano 15 Kwietnia 201115 l comment_4687 witam wszystkich jestem od kilku dni posiadaczem audi a4 1.9 tdi 130 kucyków 2002r przesiadlem sie z paska i powiem szczerze ze jestem bardzo zadowolony.krystian Zgłoś
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.