Skocz do zawartości

Centralny nie zamyka jednych drzwi


sully

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie wszystkich. Może wie ktoś czy jest możliwość zamknięcia drzwi tylnych od strony pasażera w Audi A4 B6 sedan z 2001r nie korzystając z centralnego zamka. Od wczoraj przestał on mi zamykać właśnie te drzwi, dodatkowo wysiadła też lampka czerwona, która jest po boku.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest możliwość zamknięcia nie z centralnego,(raczej nie) ale wiem że jest możliwość zaglądnięcia do harmonijki drzwi i sprawdzenia czy nie masz pękniętych/przerwanych przewodów....To sprawdź, a jak nie to rwij tapicerkę... :cigar:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak jest możliwość zamknięcia ręcznego, z boku drzwi jest zaślepka z kłudką, jak się ja zdejmie to wystarczy włożyć jakiś mały śrubokręt i przestawić zapadkę.

Dzięki za odpowiedź

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@sully

Jaki był problem z drzwiami? Obyło się bez wizyty u elektryka? Mam ten sam problem w tych samych drzwiach i przy każdym zamykaniu, te drzwi muszę zamykać ręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje wybrać się do elektryka dopiero za ok 2 tyg, a jak na razie jeżdżę z zamkniętymi ręcznie drzwiami :rolleyes: rozbierałem tapicerkę ale nic ciekawego tam nie zauważyłem, zaglądałem do harmonijki, ale też nic nie zauważyłem. Także bez fachowca się nie obędzie. Dodam tylko, że głośniki i el. szyba działają, a nie działa zamek czerwona lampka z boku i biała od dołu, więc na uszkodzony zamek raczej bym nie stawiał, a na prądy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam,

Pozepnę się pod temat, u mnie wystąpił problrm z przednimi drzwiami od strony pasażera. Zamek nie zamyka, słychać jak mechanizm go zamyka i tak jakby od razu otwiera. Reszta drzwi jest zamknięta i lampka się święcie ciągle (nie mruga jak powinna). Miał ktoś taki problem? Dodam, że elektryk przełożył zamek z immego auta i nic nie pomogło.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie