Audi A4 B6 (2000-2004)
Forum Audi A4 B6. Możesz tu pisać o swoich uwagach na temat tego modelu, zaczerpnąć wiedzy na jego temat oraz poprosić o pomoc związaną z tym modelem...
727 tematów w tym forum
-
Witam, mam taki problem że nie gra mi głośnik przedni od strony kierowcy, a zamiast niego gra głośnik tonów niskich który się znajduje pod przednią szybą, po diagnozie VAGiem pokazał mi taki błąd: 852 Głośnik przód obwód przerwany, co to może być? kabel jakiś po drodze przerwany? a może jest to do ustawienia właśnie VAGiem? tylko który kanał? które kodowanie? Kombinowałem troche na ślepo z nim i udało mi się puszczać głośniki tył, lewy, prawy, przód ale bez tego jednego, może coś źle robiłem. Mam radyjko chorus II
-
-
- 2 odpowiedzi
- 9,1 tys. wyświetleń
-
-
Witam!!! Parę razy pojawił mi się dziwny problem, a mianowicie podjechałem pod sklep (silnik ciepły), zgasiłem silnik, wszedłem kupiłem wodę, (trwało to wszystko może 3min) zapalam ponownie silnik, a ten z marszu wchodzi na 1200obr i stoi. Dodaje gazu, puszczam, dalej nic. Ruszyłem w stronę garażu, przejechałem jakies 300m zatrzymuję się obroty już w normie. Innym razem przy dojeździe do skrzyżowania to samo tylko auto 1500 złapało, a na następnych światłach było już OK. Ma ktoś jakiś pomysł co to może być? Niedługo wybieram się do serwisu na wymianę sprzęgła z dwumasem i każę im sprawdzić na WAG-u. Gorzej jak komputer nie pokaże żadnych błędów. Jeżeli macie jakies pomysł…
-
- 7 odpowiedzi
- 5,1 tys. wyświetleń
-
-
Dziś jeszce lepszy numer - spadła mi linka od pokrywy silnika. Poczytałem troche w temacie i zabrałem się do akcji , niestety w tym modelu palca od dołu nie ma gdzie wcisnąć trochę mam dylemat jak to otworzyć. Może macie jakieś sugestie w takim temacie. Pozdrawiam
-
- 3 odpowiedzi
- 25,5 tys. wyświetleń
-
-
Witam!!! Jak w temacie, mam problem z otwieraniem klapy bagażnika za pomocą przycisku/pilota. Problem ujawnia się jak jest ciepło, w zimie nie występował. Zdemontowałem tapicerkę bagażnika i sprawa wygląda tak: po pierwszym naciśnięciu przycisku siłownik wciąga cięgno na jakieś 3/4 (klapa nie otwiera się), za drugim razem już idzie do połowy, za trzecim ledwo szarpnie cięgnem, a za każdym następnym tylko go słychać, ale się nie rusza. Wtedy muszę odczekać chwilę, żeby siłownik znowu zaczął poruszać cięgnem i tak w kółko. Jak jest zimno lub samochód stoi chwilę w chłodnym miejscu (np. w garażu) klapa się otwiera bez problemu. Na wszelki wypadke posmarowałem cięgno i wszyst…
-
-
- 18 odpowiedzi
- 62,6 tys. wyświetleń
-
-
Witam mam taki problem zauważyłem że nie dziala mi połowa podświetlenia przełącznika świateł (lewa strona przełącznika jest podświetlona a prawa nie). Czy może ktoś mi podrzycic w jaki sposób demontuje sie przełącznik i czy można w nim wymienic sama diode od podswietlenia
-
- 4 odpowiedzi
- 4,3 tys. wyświetleń
-
-
Czy może ktoś polecić jakieś dobre tarcze klocki do s4. Nie jeżdze jakoś super sportowo ale czasami trzeba schamować z większej prędkości i szkoda aby po czymś takim się zwichrowały. Będę wdzięczny za sugestie. Pozdawiam
-
-
- 2 odpowiedzi
- 6,1 tys. wyświetleń
-
-
Witam wszystkich. Mam problem z sondą a raczej ze zdiagnozowaniem uszkodzonej sondy. W odczytanych błedach jest informacja 02 sensor 1 bank 1 otwarty obwód, podgrzewacz opożniona reakcja. Czy ktoś może mi pomóc w kwestii która to jest sonda ?? Bo podejrzewam że uszkodzona jest grzałka przedmiotowej sondy .
-
- 0 odpowiedzi
- 2,3 tys. wyświetleń
-
-
Witam, postanowiłem zakupić sobie moduł domykania szyb (bez potrzeby trzymania wciśniętego przycisku na pilocie) i jak mi go przesłali to zbaraniałem, dodali do niego instrukcje ale ona też mi nic nie podpowiada ona dotyczy A4 ale nie ma wyszczególnienia na B6. Najbardziej mnie zatrzymał punkt o pompie centralnego zamka, w instrukcji ona się powinna znajdować w głębi błotnika na dole jest przykryty gąbką. No i tu sie nasuwają moje dwa pierwsze pytania: czy B6 ma ów pompkę a jak tak to gdzie sie ona dokładnie znajduje i jak sie do niej dostać? Oto dołączona instrukcja i zdjęcie modułu. Dziękuję z góry za pomoc i pozdrawiam. Znalazłem jeszcze instrukcje montażu tego modułu …
-
-
- 1 odpowiedź
- 2,9 tys. wyświetleń
-
-
ELo No i stało się wszczepiłem wirusa do mojej audiczki. Operacja została dokonana w warsztacie Pana Mariusza Strzelczyka GOODHOPE CHIPTUNING, którego serdecznie pozdrawiam i zarazem polecam niezdecydowanym. Pierwszy pomiar mocy i momentu, którego się obawiałem, wykazał, że ze stajni audi nie uciekł ani jeden koń i jeszcze sporo werwy mają W serii auto charakteryzowało się mocą 132,4 KM przy 4000 rpm oraz 311Nm przy 2000 rpm. Modyfikacja nie była wielka, obecnie posiadam 160KM i 350Nm. Bardzo ładnie wygląda przebieg momentu, 350Nm dostępne w przedziale 1800-2800 rpm. i o to własnie chodziło. Przed modem maksymalny moment dostępny był w przedziale 2000-2200rpm. ( zeskanu…
-
- 0 odpowiedzi
- 2,2 tys. wyświetleń
-
-
Już ponad rok czasu wożę się tą Audicą i jedno nie daje mi spokoju a mianowicie kontrolka CHECK ENGINE. Ogólnie ani razu nie zaświeciła nawet jak auto traciło moc. Nie zaświeca się również przy włączeniu zapłonu a chyba powinna. Kontrolka na pewno jest i jest sprawna bo przy teście zegarów zaświeca się razem z innymi kontrolkami. Jak aktywować tą kontrolkę ??? Zapewne gdzieś ktoś musiał ją wyłączyć przed sprzedażą auta więc pewnie i da się ją z powrotem aktywować !! Pozdrawiam
-
-
- 7 odpowiedzi
- 19,2 tys. wyświetleń
-
-
Witam Czy mógłby ktoś podrzucić (najlepiej z rysunkiem) jak wymienić przełącznik podnoszenia szyb (ten przy kierowcy 4 szyby elektryczne). Z góry dzięki
-
-
- 3 odpowiedzi
- 26,4 tys. wyświetleń
-
-
Witam, miałem takie błędy: Address 46 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 959 433 AS Component: Komfortgerát T01 1210 Coding: 06976 Shop #: WSC 63351 9 Faults Found: 01331 - Door Control Module: Driver Side (J386) 49-00 - No Communications 01336 - Data Bus for Comfort System 80-10 - Single-Wire Operation - Intermittent 01331 - Door Control Module: Driver Side (J386) 80-00 - Single-Wire Operation 00912 - Window Regulator Switch: Front Left (E40) 27-10 - Implausible Signal - Intermittent 00913 - Window Regulator Switch: Front Right Driver (E81) 27-10 - Implausible Signal - Intermittent 01559 - Drivers Door 59-10 - Can't Unlock - Intermitt…
-
-
- 2 odpowiedzi
- 5,1 tys. wyświetleń
-
-
Witam, posiadam audi A4 b6 z 2003r w wersji kombi z elektrycznymi szybami tylko z przodu. Problem jest taki że szyba od strony kierowcy sie nie otwiera.. Co może być przyczyna ? A drugi problem to taki że szyba od strony pasażera otwiera sie ale tylko guzikiem od strony kierowcy.... Co sie mogło stać ?
-
-
- 8 odpowiedzi
- 31,8 tys. wyświetleń
-
-
Witam wszysztkich,kupiłem pokrowce do mojego Audi A4 2002r.Mam problem z założeniem pokrowca na oparcie tylniej kanapy ponieważ nie moge zdemontować,więc moja prośba do Was jak ja mam to zrobić.POZDRAWIAM.
-
- 0 odpowiedzi
- 2 tys. wyświetleń
-
-
Witam, mam takie pytanko: Czy radyjko navigation plus wejdzie mi do wymienionej w temacie audicy? Mam już zrobioną przestrzeń na 2 DIN, chodzi mi tylko czy rozmiar jest dobry na szerokość? Czy to radyjko będzie współgrało z elektroniką? Fis itd? Kostek nie będzie trzeba przerabiać? A w przyszłości zmieniarka USB/SD MMC czy będzie pasowała do tego? czy ktoś już używał takiego połączenia sprzętu? I czy to radio odtwarza MP3 z płyt? Chyba że ktoś mi może poradzić jakieś dobre radyjko 1Din lub 2Din tak do 600zł aby pasowało do deski i miało przynajmniej to wejście na karty pamieci? Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam i wesołych świąt!!!!!!
-
- 0 odpowiedzi
- 2,2 tys. wyświetleń
-
-
Witam mam pytanko czy felgi stalowe 6Jx15H2 ET45 o rozstawie śrub 5x112 z oponami 205/60/R15 będą pasowały do Audi A4 B6 Avant, bo w rozmiarach zalecanych do tego modelu Audi, nie ma podanego takiego wymiaru, a felgi podobno pochodzą od audi A4???
-
-
- 1 odpowiedź
- 5,4 tys. wyświetleń
-
-
Witam, mam pytanie czy mozna w moim radiu (audi chorus, zdj w zalaczniku) zrobic zamiast modulu am wejscie aux podlog opisu w zalaczniku. Lub w jakis inny sposob zrobic wejscie aux. z gory dziekuje za pomoc. wejscie_liniowe_clarion_pn-1675.pdf wejscie_liniowe_clarion_pn-1675.pdf
-
- 0 odpowiedzi
- 2,6 tys. wyświetleń
-
-
Witam, czy ktoś może wymieniał już uszczelkę pod pokrywą zaworów ? Bo zaczął mi się pocić i chciałbym wymienić. Uszczelka jest już kupiona, czekam teraz tylko na chwilę wolnego Jeśli ktoś posiada jakieś opisy, rysunki/schematy byłbym bardzo wdzięczny. Audi A4 B6 2.0 130KM benzyna. Dzięki i pozdrawiam, Patryk
-
-
- 3 odpowiedzi
- 14,2 tys. wyświetleń
-
-
Witam Jak wymienić całą listwę z oświetleniem tablicy rejestracyjnej w sedanie. Niestety podczas demontażu jednej z lampek oświetlenia tablicy uszkodziłem całą listwę (popękała w okolicy śruby mocującej lampkę). Jak by ktoś miała taką listwę na zbyciu jestem zainteresowany. pozdrawiam
-
- 0 odpowiedzi
- 2,9 tys. wyświetleń
-
-
Witam ! W moim aucie jakis czas temu przestal dzialac sygnal dzwiekowy powiadamiajacy o zostawionych wlaczonych swiatlach, rezerwie czy np informujacy o niskim poziomie oleju w silniku. Nie bardzo wiem czy to moze byc wina ktoregos z bezpiecznikow czy jest tam jakis glosniczek ? Nie przeszkadzalo mi to za bardzo az do momentu, kiedy rozladowal mi sie akumulator po zostawieniu auta na wlaczonym kierunkowskazie. Dzieki serdeczne za kazda informacje
-
- 2 odpowiedzi
- 3,8 tys. wyświetleń
-
-
Witam Chcialem sie dowiedziec czy ktos z was robil mala zamiane ze skrzynia biegów ... Posiadam Audi a4 b6 1,9 tdi 130k Awx mam 5 biegowa skrzynie ktora jest na wykonczeniu jakieś dziwne odglosy ... zastanawiam sie czy moge wrzucic zamiast tej 5 biegowej 6 ?? pozdrawiam
-
- 0 odpowiedzi
- 2,9 tys. wyświetleń
-
-
Witam! Zepsul mi sie najprawdopodobniej zamek w schowku od pasazera audi a4 b6.Nie wiecie jak go wyjac?czy tez trzeba rozkrecac i wyjmowac caly schowek?
-
- 2 odpowiedzi
- 7,7 tys. wyświetleń
-
-
Witam Zaobserwowalem ostatnio dziwne dzwieki ( jakby cos dzwonilo , bylo luźne ) podczas dodawania gazu na jakim kolwiek biegu. Po podniesieniu auta i malej próbie w powietrzu okazuje sie ze ten dźwiek wychodzi z tylniej czesci skrzyni biegów... ?? Więc moje pytanie do Was czy ktos juz spotkał sie z takim czymś?? pozdrawiam
-
- 0 odpowiedzi
- 2 tys. wyświetleń
-
-
Witam poradźcie mi jakiej firmy oponki letnie jest ich tyle że nie mam pojęcia jakie z góry dzękuję
-
- 3 odpowiedzi
- 3,7 tys. wyświetleń
-
-
Witam mam pytanie w mojej Audi jeks problem z klima tzn gdy zmniejsze temperature prawej i lewej strony to prawa dziala normalnie i zaczynach wiac chlodne powietrze natomiast z lewej dmucha caly czas gorace co moze byc przyczyna??
-
-
- 1 odpowiedź
- 2,3 tys. wyświetleń
-