Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 (2000-2004)

Forum Audi A4 B6. Możesz tu pisać o swoich uwagach na temat tego modelu, zaczerpnąć wiedzy na jego temat oraz poprosić o pomoc związaną z tym modelem...

  1. Rozpoczęte przez Megan90,

    Witam. Nie długo jadę na wymianę rozrządu. Znajomy mechanik polecił żeby od razu wymienić jeszcze paski alternatora i klimatyzacji oraz napinacze tych pasków. Wymieniał ktoś te paski w swoim audi , w jakich cenach to się kształtuje na allegro znalazłam zestaw w kwocie 560 zł.

      • Upvote
    • 10 odpowiedzi
    • 16,5 tys. wyświetleń
  2. Rozpoczęte przez szymondawca,

    Witam, jako że jestem laikiem w dziedzinie lakiernictwa samochodowego, a potrzebuję informacji odnośnie lakieru Brilliant red (LY3J) z palety Audi proszę o wypowiedzenie się kogoś kto się na tym zna. Co to jest za lakier - czy to zwykły jednowarstwowy akryl, czy jakiś kombinowany dwuwarstwowy lakier (podkład, baza) ??? Z góry wielkie dzięki za wszelkie informacje. Pozdrawiam.

    • 0 odpowiedzi
    • 2,5 tys. wyświetleń
  3. Rozpoczęte przez badwojtek,

    Witam, Ostatnio zdarza mi się, że pedał hamulca robi się "sztywny" podczas jazdy, tak że nie można go nacisnąć i pozostaje tylko ręczny. Można zobaczyć o co chodzi poprzez naciśniecie kilka razy hamulca bez włączonego zapłonu, hamulec zesztywnieje. Tak mam w czasie jazdy. Spotkał się ktoś z takim problemem? Audi A4 Avant, 1.9 TDi, 2002r. A przy okazji zapytam - w schowku mam kabelek z wyłącznikiem i nikt nie potrafi mi powiedzieć do czego służy i skąd się tam wziął. Samochód sprowadzony z Niemiec.

      • Upvote
    • 2 odpowiedzi
    • 6,4 tys. wyświetleń
  4. Rozpoczęte przez audi1111,

    W mojej audi przy tylnej wycieraczce sa doprawadzone 4 przewody braz-masa, czarno-żółty-(napiecie jest caly czas), czarny i niebieski-(napiecie w nich tez jest a po wlaczeniu manetki zanika) prosze o odpowiedz czy tak to powino dzialac ?

    • 2 odpowiedzi
    • 3,1 tys. wyświetleń
  5. Chcę zainstalować w mojej A4 sedan czujniki parkowania i chyba muszę zdjąć zderzak (chyba że od spodu jest w miarę dobre podejście - nie sprawdzałem jeszcze). I tu mam do Was prośbę - czy może ktoś ma schemat jak zdjąć tylny zderzak w sedanie ? Może macie też jakieś sugestie jak pociągnąć kable do środka, nie wiem czy jest jakiś otwór z którego można skorzystać. Zasilanie planuję podpiąć pod światło cofania - czy trzeba użyć jakiejś diody żeby komp nie wariował ? Bardzo proszę o Wasze sugestie i jeśli macie schemat zderzaka sedana. Pozdrawiam

      • Upvote
    • 2 odpowiedzi
    • 19,6 tys. wyświetleń
  6. Rozpoczęte przez luzniak,

    Witam mam problem z predkosciomierzem w moim audi 2002r 1,9 TDI mianowicie po przekroczeniu 70km/h przestaje działać predkosciomierz licznik km i tempomat gdy zwolnię poniżej 70tki wszystko wraca do normy.Może ktoś miał takie przypadki? Komputer nic nie wykazuje!

    • 0 odpowiedzi
    • 3 tys. wyświetleń
  7. Witam, może ma ktoś taki przypadek że w a4 b6 niemożna wyłączyć econ czyli klimatyzacji jak dobrze myśle. przycisk sie ciągle świeci i niemogę go wyłączyć, ale klima nie chłodzi. miał może ktoś taki przypadek? Czy powód tego świecenia może być że jest mało gazu? przycisk się świeci, klima nie chłodzi a sprężarka może chodzić wtedy? ktoś zna odp?

      • Upvote
    • 7 odpowiedzi
    • 65,4 tys. wyświetleń
  8. Rozpoczęte przez benny,

    Koledzy bardzo mnie interesuje czy audi A4 B6 jest w ocynku czy nie?

      • Upvote
    • 3 odpowiedzi
    • 12,5 tys. wyświetleń
  9. Od pewnego czasu nie słysze tego sygnału dźwiękowego, który oznajmiał o czymś, co było nie tak. To znane "piiii" zauważyłem to gdy włączył mi się 'żebrak', komputer pokaz kontrolke paliwa ale nie bylo tego dźwięku, który był dotychczas. Co zrobić, żeby ten dźwięk był bo jak sie człowiek przyzwyczaił to potem czegos takiego brakuje Czy może tam trzeba jakąś bateryjke wymienic czy co?? ale znowu gdzie jest ta cała kontrolka? Proszę o pomoc jeśli ktoś wie gdzie to sie znajduje i co zrobić, żeby działało:) Dzieki Pomoże mi ktoś gdzie jest ten brzęczek?? halooo

      • Upvote
    • 4 odpowiedzi
    • 8,6 tys. wyświetleń
  10. Rozpoczęte przez Roccogiani,

    Cześć wam wszystkim mam pytanko ile wchodzi oleju do silnika 1.9 TDI 130 (96 KW). Ja mam zamiar wlać Castrol Edge 5W40 Turbo Diesel. dobry wybór ?

      • Upvote
    • 6 odpowiedzi
    • 69,6 tys. wyświetleń
  11. Rozpoczęte przez rafalnl,

    Witam. Potrzebuje fachowej pomocy. Problem jest taki... codziennie rano jak próbuje odpalic autko mam z tym problem. Krece i krece go az za ktoryms razem zalapie ale ledwo co po czym odpala ale cale te zamieszanie zajmuje mi 30min.Przypuszczam ze to chodzi o swiece ale nie jestem pewien. Z gory dzieki za pomoc

      • Upvote
    • 5 odpowiedzi
    • 6,2 tys. wyświetleń
  12. Rozpoczęte przez benny,

    Koledzy potrzebuje waszej rady planuje wymianę rozrządu znalazłem coś takiego(http://allegro.pl/rozrzad-pompa-audi-a4-avant-8e5-b6-3-0-quattro-i1434025122.html) czy warto w to inwestować czy macie może jakieś sprawdzone sugestie będę bardzo wdzięczny za pomoc i poradę .

      • Upvote
    • 1 odpowiedź
    • 8,5 tys. wyświetleń
  13. Rozpoczęte przez benny,

    Mam problem wczoraj zdjąłem na chwile klemę minusowa z akumulatora dziś chciałem domknąć szybę z kluczyka nie reaguje a wcześniej śmigało jak trzeba czy to miało na to jakiś wpływ proszę o pomoc.

    • 3 odpowiedzi
    • 5,2 tys. wyświetleń
  14. Rozpoczęte przez tomek78,

    Witam. Posiadam A4 1,9 tdi 130. Po pierwszym odpaleniu samochodu odczuwam drgania. Wiem na pewno,ze uszkodzona jest poduszka pod silnikiem, ale nie wiem czy to jest ta przyczyna. Po kolejnych odpaleniach drgan nie ma. dzieki za ewentualna odpowiedz

      • Upvote
    • 3 odpowiedzi
    • 9,2 tys. wyświetleń
  15. Rozpoczęte przez benny,

    Gdzie trzeba nacisnąć żeby wyszła płyta z navi takiej jak w załączniku bo ani nie mogę włożyć żadnej płyty ani nie chce wyjść coś blokuje pomocy!!!

    • 1 odpowiedź
    • 2,7 tys. wyświetleń
  16. Rozpoczęte przez miras,

    Hej, Jakiej firmy polecilibyście filtry.Chodzi mi konkretnie o marki filtrów, czy wybrać MANN, KNECHT a moze HENGST??? Czy ta może ostatnia firma jest dobra, bo nie mogę za wiele znaleść o niej w necie? Z góry dzięki Pozdrawiam

    • 4 odpowiedzi
    • 4,3 tys. wyświetleń
  17. Rozpoczęte przez benny,

    pomóżcie gdzie powinien się znajdować tuner tv w A4 B6 2001r 3.0 V6 avant

      • Upvote
    • 2 odpowiedzi
    • 5 tys. wyświetleń
  18. Rozpoczęte przez seba1980,

    Witam Mam takie pytanko, mianowicie kupiłem fotelik dla mojego syna i posiada on możliwość zamontowania w systemie ISOFIX, niestety przekopałem całą tylną kanapę w mojej A4 i znalazłem tylko dwa otwory gwintowane pomiędzy oparciem, a kanapą. Czy ktoś może mi podpowiedzieć gdzie ewentualnie mógłbym zakupić niezbędne elementy? Na ALLEGRO znalazłem coś takiego ale do Forda Focusa, wygląda to na kawałek wyprofilowanej blachy przykręcanej na dwie śruby więc nie powinno być problemu z samodzielnym montażem, TYLKO GDZIE TO DOSTAĆ?

      • Upvote
    • 2 odpowiedzi
    • 37,9 tys. wyświetleń
  19. Rozpoczęte przez Coolturek,

    Witam, Mam mały problem, ze względu na dzisiejsze mrozy po otwarciu klapy bagażnika nie mogłem już jej zamknąć. Po rozebraniu tapicerki z klapy okazało się, że pękła mi linka. Czy ma ktoś może jakąś instrukcję wymiany tej linki ? Po rozłożeniu plastikowych elementów nie pamiętam dokładnie jak to złożyć z powrotem Byłbym bardzo wdzięczny Pozdrawiam

      • Upvote
    • 4 odpowiedzi
    • 27,7 tys. wyświetleń
  20. Rozpoczęte przez JULIAN,

    Mam problem z oświetleniem wnnnnnnetrza w A4 B6 z 2001 roku. Podczas otwierania prawych drzwi przednich nie świeci oświetlenie wnętrza. Pozostałe drzwi włączają oświetlenie bez zarzutu. Może ktoś mi coś doradzi, czy muszę udać się do serwisu?. Z góry dziękuję.

      • Upvote
    • 9 odpowiedzi
    • 21,1 tys. wyświetleń
  21. Rozpoczęte przez Megan90,

    Witam. Mam audi A4 1.9 tdi 130 km z 2002r. W zimie przy -15 pali na dotyk, a gdy temperatura jest na plusie to muszę trochę pokręcić zanim odpali. Słabo pali też jak jeszcze jest ciepły silnik zgaszę autko i znów zapalam. Czy ktoś wie jaka może być przyczyna

      • Upvote
    • 8 odpowiedzi
    • 12,5 tys. wyświetleń
  22. Rozpoczęte przez jakub1989,

    Witam Można zamienić tą klamkę na taką jak w tylnych drzwiach czyli bez wkładki ? Chciałbym takie coś zrobić mam już nawet kompletną klamkę pod kolor auta ale nie wiem jak się za to zabrać ? Wie ktoś z was ? Może jakaś instrukcja.

    • 1 odpowiedź
    • 3,5 tys. wyświetleń
  23. Rozpoczęte przez bogus,

    Witam wszystkich,zamówiłem na alegro spryskiwacze wysokocisnieniowe http://allegro.pl/show_item.php?item=1354762577 .Sprzedawca powiedział bardzo prosty montaż.Co do czego przyszlo bujam sie teraz po elektrykach,mechanikach i szukam osoby która by mi sie podjeła montazu,co się dowiedziałem,nie ma wejscia w zbiorniczku na 2 pompkę więc musialem kupic zbiorniczek na 2 pompki.Sprzedawca z alegro napisal mi żeby pompke podłączyc pod bezpiecznik 10a,elektryk zas powiedzial ze to jest pompka wysokocisnieniowa więc muszę ją podpiąć pod przekaźnik bo spalę instalację.Koledzy jak by ktos miał schemacik albo jakąś rozpiskę do takiego zestawu to bardzo bylbym wdzięczny Pozdrawiam…

    • 0 odpowiedzi
    • 4 tys. wyświetleń
  24. Rozpoczęte przez audi1111,

    Witam:) moj problem polega na tym,ze do mechanizmu tylnej wycieraczki dostala sie woda i wyceraczka caly czas pracuje(bez przerwy)jak to naprawic?? bo kupienie nowej mie sie nie usmiecha z powodu ceny, prosze o pomoc ;p z gory dzieki

      • Upvote
    • 2 odpowiedzi
    • 5,3 tys. wyświetleń
  25. Rozpoczęte przez boxbor,

    Witam. Posiadam audi A4 B6 1.9 silnik TDI 2004r. 130 km bardzo fajne auto polecam. Miałem tydzień temu dziwną sytuację ,podczas jazdy w samochodzie zapaliła się kontrolka ESP i przy zwiększaniu obrotów samochód zachowywał się dziwnie ,cały drżał przy dodawaniu gazu coraz wjęcej ale dopiero przy obrotach 3000 ,trochę mniej odczuwałem ale to była masakra . pomyślałem że pompowtryski ale po przeczytaniu paru postów na forach stwierdziłem że zacznę od przewodów dochodzących do pompowtryskiwaczy znajdujących się pod pokrywą zaworów 4 małe kostki wystarczyło je wyjąć (wychodzą lekko ale urzyłem kombinerek )i przedmuchać podgiąć lekko blaszki i z powrotem złożyć .Zdjęcie pokrywy…

    • 4 odpowiedzi
    • 22,5 tys. wyświetleń

Powiadomienie o plikach cookie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.