Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z Irlandii.

Jezdze A6 C5 AWX z 2002 roku.

Moze by zalozyc jakis dzial z prezentacja naszych autek?

Witam serdecznie :) Tak dział już istnieje i znajduję się tutaj: link. :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Od ponad roku jestem właścicielem Audi A6 Avant c5 1.9 TDI 99 rocznik. Mam nadzieję, że spotkamy się kiedyś na zlocie AudiTimes ;)

Pozdrawiam!

Miejmy nadzieję, że na zlot nie będziemy musieli długo czekać... zloty to tylko mała część tego do czego dąży AudiTimes.pl ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

witam!nazywam sie Marcin(mwmisiek82), mieszkam Birmingham/Sosnowiec. Od roku jezdze A4 B5 96r. diesel automat, czasami A4 B8 09r diesel. Pozdrawiam wszystkich fanow miłośnikow i fanatykow AUDI 4 EVER !! B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

nazywam się Michał, od roku jestem posiadaczem Audi A4 B5 1.9 TDI, na dniach postaram się zaprezentować mój samochodzik.

btw. forum pod względem graficznym przyciąga uwagę - zostanę tutaj na dłużej. :rolleyes:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nazywam się Michał, od roku jestem posiadaczem Audi A4 B5 1.9 TDI, na dniach postaram się zaprezentować mój samochodzik.

btw. forum pod względem graficznym przyciąga uwagę - zostanę tutaj na dłużej

Witam Michale w naszych skromnych progach :) Mam nadzieję, że będziesz naszym aktywnym użytkownikiem, który przyczyni się do rozwoju Forum AudiTIMES.PL. Do zobaczenia na zlocie mehow ;)

P.S Oczywiście nie możemy się doczekać prezentacji Twojej aczwórki!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siemanko,

od prawie 2 lat jeżdżę Audi i nasza owocna, bezawaryjna miłość jak narazie trwa. Trafiłam do Was z jednego z klubów partnerskich, mam nadzieję, że nasza współpraca będzie owocna i bezproblemowa.

Pozdrawiam wszystkich userów AudiTimes :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

od prawie 2 lat jeżdżę Audi i nasza owocna, bezawaryjna miłość jak narazie trwa. Trafiłam do Was z jednego z klubów partnerskich, mam nadzieję, że nasza współpraca będzie owocna i bezproblemowa.

Pozdrawiam wszystkich userów AudiTimes.

Witam serdecznie w naszych szeregach B) Mam nadzieję, że spędzisz tutaj z nami piękne chwile i doświadczysz wspaniałych przeżyć na zlotach :P

Pozdrawiam! :)

Edytowane przez michał JAGODA#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów, na te spoty w przyszłości też jak najbardziej jestem chętny Forum świetne, kibicuje żeby się szybko rozwijało, pozdrawiam adminów.

Witam Panie Błażeju! Dziękujemy za słowa otuchy i bardzo liczymy, że dołożysz kilka cegiełek przy budowie naszej wspaniałej społeczności :P

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie ,

wszystkich naszych nowych forumowiczów, mam nadzieję że pomożecie nam chociaż trochę rozbudować społeczność naszego forum, dzięki czemu będziemy mogli spotykać się na pierwszych zlotach.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Powitać, nazywam się Krzysiek, swojego Audi jeszcze nie mam (jeszcze wiek nie ten :P ), na forum trafiłem z banera w partnerskim klubie Audi.

Postaram się coś popisać, głównie newsy, i tuning, bo na mechanice się nie znam :P

Pozdrawiam Wszystkich B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać, nazywam się Krzysiek, swojego Audi jeszcze nie mam (jeszcze wiek nie ten :P ), na forum trafiłem z banera w partnerskim klubie Audi.

Postaram się coś popisać, głównie newsy, i tuning, bo na mechanice się nie znam :P

Pozdrawiam Wszystkich B)

Witam w naszym gronie mając jednocześnie nadzieję, że będziesz aktywnym użytkownikiem :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam i pozdrawiam wszystkich. Jestem od lat wiernym zwolennikiem audi - było 80 b2 i b4 oraz jest a4. Był też i golf i skoda ale pierwsza miłość to pierwsza miłość. Chociaż z nutką nostalgii muszę przyznać , że poprzednie i dawne audiki bez elektroniki bujały po 500 600 tys, bez ogromnych nakładów i tez miały swój urok.

Pozdrawiam Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich. Jestem od lat wiernym zwolennikiem audi - było 80 b2 i b4 oraz jest a4. Był też i golf i skoda ale pierwsza miłość to pierwsza miłość. Chociaż z nutką nostalgii muszę przyznać , że poprzednie i dawne audiki bez elektroniki bujały po 500 600 tys, bez ogromnych nakładów i tez miały swój urok.

Pozdrawiam Mirek

Witam w naszym gronie, gdzie z dnia na dzień jest nas coraz więcej :) Mam nadzieję, że będziesz aktywnym użytkownikiem forum i spotkamy się kiedyś na zlotach B) - bo przecież łączy nas wszystkich miłość do tej wspaniałej i niepowtarzalnej marki! I love you Audi :)

Pozdrawiam B)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich. Jestem od lat wiernym zwolennikiem audi - było 80 b2 i b4 oraz jest a4. Był też i golf i skoda ale pierwsza miłość to pierwsza miłość. Chociaż z nutką nostalgii muszę przyznać , że poprzednie i dawne audiki bez elektroniki bujały po 500 600 tys, bez ogromnych nakładów i tez miały swój urok.

Pozdrawiam Mirek

Witam serdecznie kolumb na naszym forum, zaprasza do dyskusji, oraz aktywnego uczestnictwa w życiu tego pięknie rozwijającego się forum. Pochwal się swoją na pewno piękną A4,

Pozdrawiam, AudiTIMES.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie