Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 (2000-2004)

Forum Audi A4 B6. Możesz tu pisać o swoich uwagach na temat tego modelu, zaczerpnąć wiedzy na jego temat oraz poprosić o pomoc związaną z tym modelem...

  1. Rozpoczęte przez slawekpolo,

    Witam właśnie kupiłem a4 z 2003ri zauważyłem po deszczu wodę w kabinie po stronie pasażera dosyć sporo [szyberdachu nie mam].Co mam sprawdzić i jak.Z góry dziękuje

    • 3 odpowiedzi
    • 7,7 tys. wyświetleń
  2. Rozpoczęte przez semi,

    Witam serdecznie, Może to i drobnostka, ale chciałoby się mieć w autku wszystko sprawne; nie ma napięcia na żarówce w schowku ... Wszystkie bezpieczniki są OK, ale zapewne jest to razem z gniazdem zapalniczki, czy też innych urządzeń. Ale gdzie szukać krańcówki do tej lampki ? No bezstykowej to raczej nie dali Pozdrawiam,

      • Upvote
    • 3 odpowiedzi
    • 25,5 tys. wyświetleń
  3. Witam. Od jakis kilku dni wyskakuje mi blad na FISie "right dipped light" myslalem ze poprostu trzeba wymienic zarowke bo nie swiecila i tak zrobilem ale niestety to nic nie pomoglo prawa zarowka dalej nie chula i dalej wywala blad plus jak wyciagne kluczyk ze stacyjki i zamkne drzwi to zaczely sie wlanczac dolne przeciwmgielne????Dopiero jak zamkne auto z pilota to gasna. Czy ktos z Was mial moze podobny problem? Z gory dziekuje za pomoc Dzisiaj rano odpalilem samochod i wyskoczyla nastepna ciekawostka tzn brak poswietlenia tylnej tablicy juz sam nie wiem co jest grane zobaczymy jutro oby nic wiecej nie wyskakiwalo moze jest jakas zwara bo kiedys kilka razy wylaczal mi s…

    • 4 odpowiedzi
    • 7,3 tys. wyświetleń
  4. Rozpoczęte przez benek22,

    Witam .. Mam taki problem ,od wczoraj coś się dzieje z moim autkiem , gaśnie na małych obrotach , nap jak skręcam redukuje na 2 samochód wyłącza się , potem jest Ciężko go odpalić . trzeba trochę odstać , gdy próbuje go odpalić co też nie przychodzi łatwo bo trzeba trochę go katować że by silnik ruszył ... Jest ktoś wstanie powiedzieć co się dzieje ?? bo chciał bym mieć trochę potrzebnej wiedzy przed pojechaniem do mechanika .. Audi a4 B6 TDI

    • 0 odpowiedzi
    • 4,8 tys. wyświetleń
  5. Rozpoczęte przez Marzenie,

    Witam, kupiłam Audi A4 z 2001 roku z Belgi z nawigacją zamontowaną na środku deski rozdzielczej nad wywietrznikami taką dużą firmy Blaupunkt ze zmieniarką płyt w bagażniku i z pilotem, nie mam płyty a menu niestety nie jest w języku polskim i mapy są Belgii. Jak moę wgrać mapę Polski i menu polskie? może ktoś ma taką nawigację albo coś wie na ten temat? Proszę o pomoc

    • 1 odpowiedź
    • 3,8 tys. wyświetleń
  6. Rozpoczęte przez DonJarullo,

    Witam Mam problem z podswietleniem w radiu CHORUS 2 . Świeci tylko wyświetlacz ,a podswietlenie przycisków nie. Mam pytanie czy to się da włączyć czy jest to kwestia żarówek czy ledow. Proszę o pomoc.

    • 0 odpowiedzi
    • 3,7 tys. wyświetleń
  7. Rozpoczęte przez DonJarullo,

    Mam fabryczne radio na kasety, chciałem się dowiedzieć czy istnieje możliwość podłączenia zmieniarki?

    • 1 odpowiedź
    • 3,2 tys. wyświetleń
  8. witam, świeci mi się żółta kontrolka - elektronika silnika, podczas przeglądu serwisant podpiął komputer i na ekranie wyskoczył błąd Błąd P0343 Obwód czujnika położenia wału rozrządu - wysoki sygnał wejściowy wie ktoś co się może za tym kryć? może ktoś miał coś takiego? dziwną sprawą jest że gdy błąd został skasowany, rozłączyliśmy czujnik a błąd nie wyskoczył ponownie, może niesprawny czujnik? potem błąd pojawił się ponownie Czasem samochód trzeba dłużej kręcić żeby odpalił samochód sprowadzony w tamtym tygodniu, jeszcze rozrządu nie robiłem - uprzedzając pytania z góry dzięki za wszelką pomoc

    • 2 odpowiedzi
    • 28,7 tys. wyświetleń
  9. Rozpoczęte przez Aleksander81,

    Witam koledzy Zwracam się do Was z prośbą - zapytaniem odnośnie problemu jaki właśnie pojawił się w moim Audi A4kombi B6 (1.9 DIESEL,automatyczna skrzynia,2003 r ).Mianowicie podczas dodawania gazu/przyspieszania samochód zaczyna drgać,trzęsie nim bardzo.Kiedy puszczam nogę z gazu problem z nika,jak dodaje gazu to powraca.Były już wymienione i wyważone opony,zmieniałem też olej w automacie,niestety problem jest nadal.Początkowo było to tylko bo dłuższej jeździe i mocno rozgrzanym silniku,teraz jakby występuje to już wcześniej,po kilku minutach jazdy. Będę wdzięczny za pomoc i informację co może być przyczyną tego. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam Aleks

    • 2 odpowiedzi
    • 3,9 tys. wyświetleń
  10. Rozpoczęte przez kijanek,

    Witam Mam problem bo nie wiem jak w swojej audi b6(Sedan) rozłożyć siedzenia z tyłu są to siedzenia nie dzielone wie ktoś jak je rozłożyć ??

    • 2 odpowiedzi
    • 11,7 tys. wyświetleń
  11. Rozpoczęte przez krystofer3,

    na gorze pod osloną silnika biegnie jakies urządzenie rurowe i jest polączone 3 sróbkami wlasnie tam mam przeciek mysle ze to jest przeplywimierz(a4b6 1.9TDI) nie wiem czy tam jest jakas uszczelka?

      • Upvote
    • 5 odpowiedzi
    • 3,7 tys. wyświetleń
  12. Rozpoczęte przez Artur A4 2003,

    Mam pytanko czy ktoś wie na jakiej zasadzie polega przeróbka przodu B6 na B7 chodzi mi o to co by trzeba wymienić i czy są jakieś firmy które się tym zajmują.

      • Upvote
    • 3 odpowiedzi
    • 25,2 tys. wyświetleń
  13. Rozpoczęte przez yor,

    Witam ! Prosze o pomoc w takiej sprawie. W drzwiach od strony kierowcy ( auto tzw anglik) - nie bardzo wiem jak sie te czesci fachowo nazywaja - blokuje mi sie taki haczyk ktory trzyma zamkniete drzwi. Blokuje sie kiedy drzwi sa otwarte i nie mozna ich zamknac, jakos mi sie udalo odblokowac go probujac wszystkiego tzn otwieranie centralnego zamka i zamykanie otwieranie kluczykiem tych drzwi podwazalem ten haczyk srubokretem (Taka panika) i jakos sie odblokowalo, ale nie wiem co dokladnie pomoglo. Przy okazji otwierania drzwi z kluczyka zjechaly obie boczne szyby, tez nie wiem dlaczego ? Teraz nie wiem czy to taki jednorazowy wypadek czy to sie bedzie powtarzalo, czy komu…

    • 2 odpowiedzi
    • 5,3 tys. wyświetleń
  14. Rozpoczęte przez rob k,

    witam mam pytanko czy ma ktoś może schemat demontarzu tylnego zderzaka kombi B6.

      • Upvote
    • 9 odpowiedzi
    • 51,6 tys. wyświetleń
  15. Rozpoczęte przez mmmkozak,

    Witam.Co zrobić żeby halogeny dały się załączyć przy światłach mijania? Bo działają tylko z pozycyjnymi,dodam że halogeny i przeciwmgielne tylne wyłączają się w momencie zapalenia się ksenonów (zapalenia,a nie załączenia świateł mijania).

      • Upvote
    • 3 odpowiedzi
    • 3,7 tys. wyświetleń
  16. Rozpoczęte przez czolo pluk,

    Witam Serdecznie! Mam taki maly problem a mianowicie czesto zaparowane szyby wlasciwie o ile dobrze siegne pamiecia to tylko przednia w zime nie parowala. Tak prawde mowiac to nie dzieje sie od dzis lecz latem zapomnielem o tym problemie gdyz to sie wlasciwie nie mialo miejsca. Wyjatkiem byly wieczory gdy w aucie bylo kilka osob. Nie mam problemu z stanem plynu, filtr kabinowy jest nowy, samochod nie jest mokry w srodku, woda nie stoi w komorze wycieraczek a podobno klapka ta zaraz za filtrem sie otwiera. To zaczyna sie dziac kiedy jade z kims raczej rzadko kiedy jade sam. Czy to mozliwe, ze moj samochod jest za szczelny? Zastanawialem sie kiedys ktoredy powietrze ma s…

      • Upvote
    • 2 odpowiedzi
    • 10 tys. wyświetleń
  17. Rozpoczęte przez radek407,

    Witam. Mam pewien problem. Najechalem dzisiaj na dwa wystajace metalowe slupku ok. 15 cm, i zawiesilem sie na nich. Na poczatku nie wygladalo to powaznie, myslalem ze tylko polamana oslona podwozia, ale po przejechaniu kilku kilometrow, obroty spadly i auto nagle zgaslo. Nie chcialo odpalic. Po zajrzaniu pod podwozie, zauwazylem ze po prawej stronie mniej wiecej w polowie auta jest rozwalona oslona i czuc wyciekajaca rope, po czasie bylo nawet widac plame. Diagnoza jest taka ze zostaly zmiazdzone przewody paliwowe (zasilajacy i powrotny) i jest gdzies nieszczelnosc. Moje pytanie jest takie: Jak to naprawic samemu? Jeden mechanik powiedzial mi zebym wyciol brzeszczotem us…

    • 4 odpowiedzi
    • 6,4 tys. wyświetleń
  18. Rozpoczęte przez maadres,

    Jaki założyć alarm do audi a4?Jakieś inne zabezpieczenia?Czy warto zakładać blokadę skrzyni biegów,antynapad? Druga sprawa-jakie polecacie opony+felgi na zimę.

    • 3 odpowiedzi
    • 5,2 tys. wyświetleń
  19. Rozpoczęte przez Piter4000,

    Witam wszystkich fanów Audi Mam pytanko mam radio AUDI CHORUS 2 w audi a4 2002rok. chcialem zamienic je na coś co odtwarza CD, chcial bym zeby bylo to radio orginalne Audi. Czy by pasowało bez zadnych zmian kostek itd. Radio od Audi a4 AUDI CONCERT II o takie o: http://allegro.pl/audi-concert-ii-do-a4-chromowana-listwa-i1235484268.html Z góry dzienki za informacje

    • 0 odpowiedzi
    • 11 tys. wyświetleń
  20. Rozpoczęte przez tomas-44,

    Witam mam pytanko kupiłem A4-2002r 16 benz świeci się żółta kontrolka motorelektronik . Czy to jest poważna usterka mam do przejechania 800 km

      • Upvote
    • 2 odpowiedzi
    • 12,6 tys. wyświetleń
  21. Rozpoczęte przez greg2103,

    Witam, kupiłem audi a4 z 2002r,nie świeci kontrolka poduszek powietrznych.Jaka może byćprzyczyna i co powinienem zrobić?Z góry dzięki za odpowiedz.

    • 1 odpowiedź
    • 7,4 tys. wyświetleń
  22. Rozpoczęte przez pedro12,

    Jestem od niedawna szczęśliwym posiadaczem Audi,ale zauważyłem że komputer nie pokazuje otwarcia prawych tylnych drzwi,pozostałe widać że są otwarte tylko te jedne.Po drzwiach nie widać żeby było coś robione,może ktoś wie co jest przyczyną.

    • 3 odpowiedzi
    • 4,3 tys. wyświetleń
  23. Rozpoczęte przez bronek,

    Witam W audi b-6 mam nawigację z wyświetlaczem między zegarami i lektorem(niemiec), sterowanie przy lewarku ręcznego. Chciałbym ją doprowadzić do stanu użytkowania w polsce (menu i lektor polski). Proszę o podpowiedż lub dane kontaktowe osób które są w stanie ją przerobić, najlepiej z centrum. Pozdrawiam.

    • 6 odpowiedzi
    • 16,1 tys. wyświetleń
  24. Rozpoczęte przez Bartq,

    Witam, Jak wyżej, po przekręceniu kluczyka nie gaśnie kontrolka alternatora + check engine... Próba uruchomienia jest niemożliwa... Na dodatek nie mogę podnieść maski - prawdopodobnie linka jest zerwana? Auto to B6 z 2004 roku... Jakieś sugestie? Mechanik pewnie jak nic, ale holowanie może być utrudnione, bo automat. Aha, przy drugiej próbie odpalenia silnika udało mi się go uruchomić, ale dosłownie po paru sekundach zgasł.

    • 2 odpowiedzi
    • 4,8 tys. wyświetleń
  25. Rozpoczęte przez mmmkozak,

    Witam!Niedawno kupiłem audi i jestem bardzo z niego zadowolony !!! Chociaż nie mogę poradzić sobie ze spryskiwaczami ksenonów,nie działają jednym słowem.Podłączyłem pompkę na "krótko"i wszystko działa,nie dostaje zasilania z instalacji.Czy zasilanie idzie przez jakiś przekaźnik,i gdzie on się znajduje?Słyszałem że jest możliwość odłączenia sprysków komputerem,ale czy to jest możliwe nie wiem.Dodam że pozostałe spryskiwacze działają dobrze.

    • 10 odpowiedzi
    • 25,4 tys. wyświetleń

Powiadomienie o plikach cookie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.