Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 (2000-2004)

Forum Audi A4 B6. Możesz tu pisać o swoich uwagach na temat tego modelu, zaczerpnąć wiedzy na jego temat oraz poprosić o pomoc związaną z tym modelem...

  1. Rozpoczęte przez anzoka,

    Witam. Temat pewnie już był, ale pewnie tak jak i Google dostarczy mi ogólnej wiedzy a mnie interesuje jak to jest w moim modelu. Jak rozkłada się moc na osie w audi a4 b6 3.0 quattro? Ponoć 60/40 przód/tył czy to prawda i czy po zmianie z D(drive) na S(sport) ulega to zmianie?

    • 0 odpowiedzi
    • 2,6 tys. wyświetleń
  2. Rozpoczęte przez Adrian126p,

    Witam Mam problem z wyzucajoncym płynem przez zbiornik Test na obecność CO2 wykonałem trzy krotnie i trzykrotnie negatywny . A jeszcze się zmieniło to ze temperatura zawsze stała tak z 2 mm przed 90 c a teraz pracuje wskazówka raz na równo 90 nieraz 2 mm za I zastanawiam się co to może być za pomoc dziękuje z góry

    • 0 odpowiedzi
    • 2,2 tys. wyświetleń
  3. Rozpoczęte przez Krystian7,

    Witam wszystkich forumowiczow. Moje skromne audi to a4b6 z 2002 r. Silnik 1.9tdi 130km. Dzis rano jadac do pracy wydarzylo sie cos dziwnego, po 5 minutach jazdy zaczelo brakowac mocy, samochod osiagal 90km/h i nic wiecej, przy wcisnietym gazie do konca i zbieral sie bardzo powoli a 90 nie mogl przekroczyc. Chcialbym prosic o pomoc moze ktos z Was mial podobny przypadek i co moze byc przyczyna? Z gory dziekuje i pozdrawiam Krystian

    • 1 odpowiedź
    • 2,8 tys. wyświetleń
  4. Rozpoczęte przez Gacekchg,

    Witam od kilku dni borykam sie z takim problemem. Mianowicie kiedy postoi kilka godzin nie chce odpalic , akumulator wszystko kreci i nic. Kiedy wezme na pych i startuje z dwojki odpala odrazu. Ale nie zdarza sie to za.kazdym razem. Nie raz jest tak ze stoi cala noc i pali bez problemu a nie raz postoi 8h jak jestem w pracy i juz nie chce palic. Czy ktos zna moze przyczyne ?

    • 0 odpowiedzi
    • 2,2 tys. wyświetleń
  5. Rozpoczęte przez trajcu,

    Witam mam problem z moim audi a4 b6 1.9 tdi 130 awx.Sprawa wyglada nastepujaco.Od niedawna zaczely sie problemy z porannym odpaleniem auta kiedy zostawialem je po jezdzie na cala noc i rano chcialem odpalic auto ciezko palilo.Wiec wymienilem swiece zarowe komplet nic nie pomoglo.pozniej zaczely wystepowac objawy jak by paliwo nie dochodzilo do silnika.Rozebralem zbiornik paliwa sprawdzilem pompke w baku wyczyscilem wszytko i odpinajac przewod przy filtrze paliwa leciala ropa.Niestety czyszczenie nic nie pomoglo.Nastepna rzecza ktora sprawdzilem byla vaku pompa znaczy sie nie mierzylem vakumetrem ale byl wyciek ropy.Kupildm nowa uszczelke metalowa oraz 2 gumowe wszystko zl…

    • 0 odpowiedzi
    • 2,6 tys. wyświetleń
  6. Rozpoczęte przez junioro1,

    Witam mam koła 17 cali i opony 215/45 do wymiany i zastanawiam sie nad 215/50. czy nic nie będzie ocierać przy skręcie i na dołkach auto to a4 b6 avant 1.9 tdi 2004 rok

    • 0 odpowiedzi
    • 2 tys. wyświetleń
  7. witam nie mam prawego tylnego kierunku żarówka ok.pozostała elektryka działa kable przy lampie ok. proszę o pomoc z góry dzięki

    • 0 odpowiedzi
    • 1,9 tys. wyświetleń
  8. Rozpoczęte przez Marcinn,

    Witam potrzebuje wymiar do skrzyni basowej w lewym boczku bagaż audi a4 b6 kombi

    • 2 odpowiedzi
    • 30,9 tys. wyświetleń
  9. Witam, Posiadam audi a4 b6 z silnikiem 1.6 alz rocznik 2001. Niestety po zakupie auta i wymianie termostatu silnik zaczął brać olej w ilości 1 litr na 400 km. Silniki alz są dość kosztowne a silniki 1.6 adp ze starszej audi a4 b5 można nabyć w korzystnej cenie. I w związku z tym moje pytanie czy da się przełożyć ten silnik do b6 I jeżeli by się dało to jakie elementy trzeba dodatkowo przełożyć z jednego auta do drugiego? Czy ktoś robił już podobną operacje? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

    • 0 odpowiedzi
    • 3,2 tys. wyświetleń
  10. Rozpoczęte przez junioro1,

    Potrzebuje numer zamka tylnej klapy w Audi a4 b6 kombi 1.9 101 km. 2004r. Zamek trzyma dobrze tylko świeci mi kontrolka otwarcia klapy i nie gasną światła w bagażniku. Dzięki wielkie.

    • 3 odpowiedzi
    • 3,1 tys. wyświetleń
  11. Witam panowie mam taki problem ze swoim Audi A4 b6 2.0 Alt mianowicie gdy auto postoi kilka godzin silnik jest zimny po odpaleniu skacze na obrotach, gaśnie, coś pod maską szczeli po następnej próbie dzieje się tak samo lecz gdy po gazuje go utrzymując obroty po jakieś 3minutach zejdzie z ssania wskakuje na normalne obroty wszystko mija i jest git i tak za każdym razem gdy jest zimny dodam że po odpieciu przeplywomierza przed odpaleniem gdy jest zimny odpalam i zachowuje się normalnie lecz gdy go podepne objawy zaraz wracają! Myślałem więc ze przepływka jest walnieta kupiłem nowa z Boscha o tych samych numerach dalej to samo wymieniłem też czujnik położenia wału Bosch, …

    • 2 odpowiedzi
    • 13,8 tys. wyświetleń
  12. Rozpoczęte przez stanley6662,

    Witam co sadzicie o wymianie standardowych żarówek h7 na led? próbował ktoś np takie: http://allegro.pl/zestaw-led-cob-h7-72w-8000-lm-zarowki-dzien-noc-i6540387567.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=Y2FtcGFpZ24AMTI2MTg4OTYAMjA3NTU1AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=160c5adf-a88f-4504-8cde-90ef369fb9fa 3800 lm na żarówkę wygląda dość imponująco ale nie wiem jak będzie się to sprawdzać w rzeczywistości w szczególności w reflektorach b6 (mijania/krótkich) - instalował ktoś takie wynalazki? jakieś opinie? cena dość atrakcyjna - (chodź są zestawy też i po 200 zł za komplet) pytanie tylko czy ma to sens...

    • 1 odpowiedź
    • 4,2 tys. wyświetleń
  13. Rozpoczęte przez adikalisz11,

    Witan. Jeżdżę na codzień Audi A4 B6 8e 1.9 tdi 130km. Zarejestrowalem sie tutaj aby uzyskac pomoc od Was. Poniewaz kolo 5 miesięcy temu zauwazylem spadek mocy gdy chcialem przyspieszyc ponad 120 km/h. Odrazu udalem sie do mechanika aby podpial pod kompa. Okazalo sie ze turbina. Dalem do regeneracji. Wszystko bylo ok lecz dzisiaj znowu mam te same objawy. Myslicie ze znowu turbina? Zauwazylem również slabe hamulce.

    • 1 odpowiedź
    • 2,9 tys. wyświetleń
  14. Rozpoczęte przez marqq83,

    Witam Chciałem dziś sprawdzić przebieg w ecu vcdsem 17, ale wyskoczył mi błąd. Czy B6 nie ma możliwości odczytu przebiegu z ecu ? Ew jak inaczej sprawdzić przebieg ?

    • 0 odpowiedzi
    • 2,8 tys. wyświetleń
  15. Witajcie Poszukuje prawidłowej wartości spalania w vcds -17-zestaw wskaźników \adaptacja \kanał 03 - korekta wskazań spalania zaczyna sie od 85 a kończy na 115 przeskok co 5 Posiadam silnik 2.0 ALT 130KM nie mogę dojść jaka wartość ustawić aby wskazywało prawidłowo na fis Cały problem pojawił się po wymianie modułu kierownicy i rozbudowie fisu o spalanie średnie i całkowite Jeżeli ktoś posiada kabelek i ten sam silnik wdzięczny byłbym za sprawdzenie i podanie prawidłowej wartości bo ja szukałem chyba wszędzie ale to czarna magia i wiedza to nieliczni Z góry dziękuje za pomoc i przepraszam jeżeli taki temat już był:)

    • 2 odpowiedzi
    • 4,3 tys. wyświetleń
  16. Rozpoczęte przez Krzychu0208,

    Czy jest jakiś bezpłatny program pod OBD 2 ELM327 że podpiąć i sprawdzić błędy mojej a4?

    • 2 odpowiedzi
    • 4,4 tys. wyświetleń
  17. Rozpoczęte przez ArkadiuszBudzik,

    Temat stary i oklepany zapewne . Pierwszy raz zakupiłem Audi ,jestem zachwycony wykonaniem jak i komfortem Chciałbym się dowiedzieć czy mojego egzemplarza nie rozrabowano podczas pielgrzymki a D do PL Głównie chodzi mi o kod silnika bo model z końca roku 2002 a rejestracja 2003 liczę na waszą pomoc bo po tym jak przeglądałem forum to widzę że znacie się koledzy i koleżanki na każdym wątku A oto mój VIN WAUZZZ8E33A169460 Z góry bardzo dziękuje Arek

    • 1 odpowiedź
    • 5,1 tys. wyświetleń
  18. Rozpoczęte przez Ligocki555,

    Witam, jakiś czas temu zmieniłem akumulator w moim audi a4b6 i zablokowalo mi radio kodu w książce niema a na radiu nie pisze. Navigation plus AUZ1Z1A5177267 Jest szansa jakoś ten kod odgadnąć.?

    • 1 odpowiedź
    • 5,9 tys. wyświetleń
  19. Rozpoczęte przez tomaszlis83,

    Witam Poleci ktoś głośniki w rozsądnych pieniądzach na przód do mojej A4 B6 ? Z góry dzięki za pomoc.

    • 1 odpowiedź
    • 4 tys. wyświetleń
  20. Rozpoczęte przez 1234jojek1234,

    Potrzebuję pomocy Miłośnicy Audi.Problem tkwi w tym,od pewnego czasu mojej audi coś się stało prawdopodobnie od ulew które przechodziły przez mazury.Coś mi z nocy ba dzień rozladowalo akumulator.Ladowalem aku i następnego dnia dalej to samo.Zwróciłem uwagę na światła z przodu które co jakiś czas zapalaly się bez mojej pomocy.To awaryjne to krótkie.Zdjalem wykładzinę,właśnie się suszy.było trochę wody pod nią ale wyczyścić.moduł komfortu suchy,komputer suchy,odpływu poczyszczone.Mam zamiar składać cały środek ale ta awaria czyli te zapalenie się świateł mnie nie ciekawi.Nie chce ponownie ściągać wykładziny.Czy ktoś miał podobna akcje?? Proszę o pomoc:-) Pozdrawiam wszystki…

    • 0 odpowiedzi
    • 2,1 tys. wyświetleń
  21. Witam. Burza zalała samochód, tzn. woda stała pod maską w tym miejscu, co akumulator. Nie było osłony podszybia, prawdopodobnie zatkane były odpływy w komorze i wyglądało to na taką wanienkę. Wylałem wiadereczko wody. W każdym razie, akumulator działa (wyjąłem, przyniosłem do domu, osuszyłem, jest naładowany). Ale deska rozdzielcza jest czarna, nic się nie świeci. Jak można próbować zdiagnozować co się stało. W temacie samochodów nie wiem nic.

    • 1 odpowiedź
    • 3,9 tys. wyświetleń
  22. Rozpoczęte przez maciekwal,

    Siema! Czy wymiary felgi 17" 7J 5X112 ET48 będą pasować do a4 b6 1.9 101km? Jesli tak to z jaką oponą?

    • 0 odpowiedzi
    • 2,9 tys. wyświetleń
  23. Rozpoczęte przez Grzechu30,

    Witam potrzebuje pomocy iz mam maly problem z audi a4b6 1.9 tdi . Gdy po nocy odpale to na zimnym turbo ciagnie ladnie a gdy sie nagrzeje to mam wrażenie ze traci moc tzn na wyższych obrotach jest tak jakby odczuwalny brak mocy . Pomoze ktos

    • 1 odpowiedź
    • 2,7 tys. wyświetleń
  24. Rozpoczęte przez Bennos,

    Witam mam audi a4b6 1.8t 2003 163 km s line i mam pewien problem otóż ostatnio nie mogłem odpalić samochodu zerknalem pod spód i na wysokości filtra paliwa pod pampersem było parę kropel benzyny.Zdjalem osłony i tam gdzie znajduje się 3 rurki 2 idą do filtra a 3 jest normalna bez zakończenia otwarta.Przechylilem do dołu i wylewa się benzyna.Wiecie może dlaczego?

    • 0 odpowiedzi
    • 2,3 tys. wyświetleń
  25. Rozpoczęte przez krzysiek108,

    witam mam problem z grzaniem przy włączonej klimie 19 stopni lew strona ładnie grzeja a prawa chłodzi miał z Was coś takiego ? pomóżcie rozwiązać problem

      • Upvote
    • 5 odpowiedzi
    • 4,8 tys. wyświetleń

Powiadomienie o plikach cookie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.