Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.01.2024 o 19:17, januszbi napisał(a):

Z tego co rozumiem, to u  Ciebie w aucie nie ma eSim, tylko masz slot na zewnętrzną kartę Sim?

 

Nie, mam oba moduły tzn. wbudowany esim i czytnik SIM z karta od operatora z PL a po wymianie  MMI z US na  EU, działają obie i jest zasięg z obu... 

Przepraszam że tak rzadko odpowiadam ale praca za wielka wodą a samochód w domu...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 23.03.2023 o 16:42, januszbi napisał(a):

Możesz kupić europejskie i przerobić te z USA, ale i tak w każdym z tych przypadków, trzeba wgrać inny soft, żeby te światła dobrze działały. W przypadku kupna europejskich, musisz jeszcze zmienić wtyczki na wiązce w tylnej klapie, bo delikatnie się różni, chociaż można je przy odrobinie sprytu przysposobić. Taniej Cię wyniesie przeróbka świateł około 1.000 - 1.200 zł niż kupno używanych EU. Tylko trzeba je przerobić w firmie, które to dobrze robi. Najlepiej przerobić je w firmie, która założy Ci je i zakoduje.

Cześć. Ja w podobnym temacie. Mam Q5 8R 2015 z USA. Miałem przerobione lampy na EU, ostatnio uległa awarii jedna lampa z tyłu. Czy w moim modelu wystarczy również zakupić lampę EU i zmodyfikować gniazdo? Czy trzeba będzie dokonać ponownie kodowania?

Dziękuję za odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałbym odświeżyć temat bo stoję przed takim samym tematem. Kupiłem w US moje Audi Q5 2022 40 TFSI. Poza standardowym "przeprogramowaniem" oczywiście jestem zainteresowany również SOS, AudiConnect oraz potencjalnie DAB+ oraz pilotem do bram. Czy możecie polecić gdzieś jakiegoś magika, który będzie potrafił to wszystko ogarnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy przezbraja i adaptuje samochody z Grupy VAG m.in. Audi. Tylko trzeba się umówić, bo jest zarobiony. Sprowadziłam A8 z 22,. Jestem bardzo zadowolona z jego pracy, żadnych niespodzianek od pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Grażynka napisał(a):

Znajomy przezbraja i adaptuje samochody z Grupy VAG m.in. Audi. Tylko trzeba się umówić, bo jest zarobiony. Sprowadziłam A8 z 22,. Jestem bardzo zadowolona z jego pracy, żadnych niespodzianek od pół roku.

W jakiej okolicy bo ja jestem że Szczecina 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj druga strona Polski okolice Nowego Targu, więc chyba nic z tego. Choć moja krowa przejechała w Polsce 1500 km, nim do mnie dotarła, po zrobieniu wszystkiego.

Edytowane przez Grażynka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Grażynka napisał(a):

Znajomy przezbraja i adaptuje samochody z Grupy VAG m.in. Audi. Tylko trzeba się umówić, bo jest zarobiony. Sprowadziłam A8 z 22,. Jestem bardzo zadowolona z jego pracy, żadnych niespodzianek od pół roku.

Dzięki @Grażynka - czy mogłabyś w wiadomości prywatnej dać mi namiar na kolegę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie