Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 (2000-2004)

Forum Audi A4 B6. Możesz tu pisać o swoich uwagach na temat tego modelu, zaczerpnąć wiedzy na jego temat oraz poprosić o pomoc związaną z tym modelem...

  1. Rozpoczęte przez ameryk,

    Witam Od jakiegoś czasu pojawia się błąd 17536 (mnożąca adaptacja paliwa blok 1 mieszanka uboga) Była sprawdzana przepływka,sondy,świece wszystko było ok. Czy ktoś miał podobny przypadek?Jakies sugestie co jeszcze mozna zrobić?Silnik 2.0 benzyna 130 kM rok 2000.

    • 0 odpowiedzi
    • 6 tys. wyświetleń
  2. Rozpoczęte przez iareczek,

    Witam, mam duży problem gdyż w mojej Audi A4 B6 Avant, skrzynia 6 stopniowa manualna przy temperaturze raptem 4 stopnie poniżej zera zamarzają mi biegi. Przychodzę rano do auta a tu ani rusz drążka, totalnie zamarznięty. Muszę odpalić silnik i dopiero po paru minutach z ogromnym oporem ale mogę ruszyć drążek. Po przejechaniu paru kilometrów wszystko wraca do normy. Co może być przyczyną? Pomóżcie bo tak się nie da dalej.

      • Upvote
    • 2 odpowiedzi
    • 5 tys. wyświetleń
  3. Rozpoczęte przez jeninks,

    Witam serdecznie. Mam pytanie odnośnie radia a dokładnie przycisku TP, do czego służy???

      • Upvote
    • 1 odpowiedź
    • 8,4 tys. wyświetleń
  4. Rozpoczęte przez ameryk,

    Witam Jak w temacie.Obecnie jeżdżę na alufelgach i letnich oponach o wymiarach 205/55 R16 91V.Potrzebuje pomocy w doborze felg stalowych oraz opon na zimę. Z góry dziekuje za podpowiedzi:)

    • 4 odpowiedzi
    • 6,1 tys. wyświetleń
  5. Rozpoczęte przez markf,

    Padł mi głośniczek zamontowany w zegarach sygnalizujący miedzy innymi stan rezerwy paliwa. Czy jest możliwość demontażu zegarów bez zdejmowania koła kierownicy. Próbowałem go wczoraj wyciągnąć lecz poległem .Zdjąłem maskownicę odkręciłem dwie śruby , kierownicę opuściłem na maksa w dół i nic. Czy ktoś z kolegów mógłby udzielić mi rady jak to zrobić.pozdrawiam

    • 1 odpowiedź
    • 7,4 tys. wyświetleń
  6. Rozpoczęte przez tyberiusz,

    Witam jak w temacie centralny nie zamyka drzwi kierowcy z pilota reszta dziala normalnie szyby sie podnosza lusterka tez mozna regulowac . Dodam ze mozna zamknac kluczem a nastepnie otworzyc z pilota tylko zamykanie nie dziala z pilota. Prosze o pomoc

    • 1 odpowiedź
    • 4 tys. wyświetleń
  7. Rozpoczęte przez irlandczyk007,

    Witam.Chciałbym zainstalowac sobie tempomat Czy wystarczy sama manetka plus instalacja 3 kabelków. w moim przypadku nie ma miejsca na kostke tempomatu. czy osłona pod kierownica równiez musi byc inna? Jak sprawdze czy dana kostka pasuje dosterownika mojego auta? Czy mój sterownik obsłuzy tempomat? Jak sprawdzic jego numer vagiem?

      • Upvote
    • 29 odpowiedzi
    • 76,7 tys. wyświetleń
  8. Rozpoczęte przez kokojumbo,

    Witam Przyszedl czas na wymiane rozrzadu. Pompe wody wymienialem rok temu. Czy jest sens wymiany rocznej pompy znowu przy wymianie rozrzadu ? Pompa chyba z paska jest napedzana.

      • Upvote
    • 5 odpowiedzi
    • 4,1 tys. wyświetleń
  9. Rozpoczęte przez barteek,

    Witam, jak w temcie, posypała mi się poduszka przednia (odbijak) w moim AVF. Poduszkę kupiłem oryginalną, niestety mam problem z wymianą. Po odkręceniu od silnika gniazda mocującego (3 śruby), nie da się go nijak wyjąć. Zna ktoś jakiś patent żebym nie musiał demontować pasa przedniego? Druga sprawa to czy poduszka ma pasownie siedzie w gnieździe czy mam mieć luz? Jeżeli tak to jaki, bo stara lata już ok 1 cm w górę i dół. pozdrawiam

    • 0 odpowiedzi
    • 6,8 tys. wyświetleń
  10. Rozpoczęte przez Malik_88,

    Witam:) Ostatnio kupiłem sobie do swojego AUQI taki bajer;P http://allegro.pl/swiatla-led-powitalne-logo-audi-projektor-cree-3d-i4467722756.html Teraz kwestia zamontowania hehe i włąsnie tu pojawia sie problem mianowicie projektor musze podłaczyc do swiateł kabiny tak zeby po zamkniecu drzwi sam sie wyłączał wiec pytania: 1. Czy moge wpiąc sie bezposrednio w kable od czujnika otwiernia drzwi? 2. Jezeli tak! To w którym miejscu na drzwiach on ise znajduje 3. I czy powinienem zamontowac jakis opornik, bezpiecznik do tego urzadzenia? Prosze o pomoc bo nie chce narobic sobie jakiegos szmielcu w aucie w elektryce pozdrawiam

    • 1 odpowiedź
    • 2,1 tys. wyświetleń
  11. Rozpoczęte przez brodan2,

    Witam, od pewnego czasu mam problem ze swoją audi A4B6 2.0 z gazem BRC 130km 2001r. Jak odpalam autko po nocy jak jest zimny silnik to silnik klekocze głośno jak diesel, po paru sekundach klekot ustaje a obroty skakają same w góre i w dół poczym po kilku sekundach wszystko ustaje, praca silnika jest prawidłowa i obroty też stałe. Problem występuje od jakiegoś miesiąca, byłem u 2 mechaników i nie wiedzą co to może byc... Dodam że jak silnik jest ciepły to klekot nie występuje i obroty również prawidłowe. Pomożecie??

    • 1 odpowiedź
    • 2,1 tys. wyświetleń
  12. Witam, Mam mały problem z radiem - kiedy auto się nagrzeje, po przejechaniu ok 30 km zaczyna migać wyświetlacz między zegarami z informacjami odnośnie radia (ta górna cześć), ostatnio też zauważyłam, że miga na zmianę z obudową radia - kiedy wyświetla informacje o radiu nie ma podświetlenia naokoło radia i odwrotnie. Nie jest to może szczególnie ważne ale dość irytujące, szczególnie w nocy Mam jeszcze pytanie odnośnie hamulców - co jakiś czas wyświetla się serwis (chyba) hamulców. Dokładnie wygląda to tak, że jadę nagle "piknie" i między zegarami świeci się symbol hamulców. Zatrzymam się, odpalę ponownie auto i jest ok. Zdarzyło mi sie to 2 razy - jakies 2 miesiące t…

    • 1 odpowiedź
    • 5,3 tys. wyświetleń
  13. Witam, Czy za pomocą programu VAG-COM 311.2 jestem w stanie sprawdzić działanie przepływomierza i zaworu egr? Jeżeli tak to prosiłbym o insrtukcję jak to zrobić krok po kroku pozdrawiam

    • 0 odpowiedzi
    • 2 tys. wyświetleń
  14. Rozpoczęte przez e1thx,

    Witam panowie Mam problem z audi A4 B6 1.8T AVJ. Otóż w sobotę jechałem drogą ekspresową ok 160 lekko mnie bujnęło na drodze. Auto jest obniżone sprężynami od s-line i na pewno bujniecie było bardziej odczuwalne. Zaświetliła się kontrolka od oleju po czym zgasła, już więcej się nie wyświetliła. Zatrzymałem się po ok. 1km i otworzyłem maskę a silnik cykał jak diesel. Zgasiłem, po chwile zapaliłem z powrotem dalej cykał. Żadnych wycieków. Auto zaholowałem, po ok 1h odpaliłem przy mechaniku dalej cykał. W poniedziałek mechanik odpalił go i nic. Sprawdził cienienie oleju. Na ziemnym jak i na ciepłym silniku, mówił ze książkowe jest. Z tego co czytałem forum to bolączka jest…

    • 1 odpowiedź
    • 3,4 tys. wyświetleń
  15. Rozpoczęte przez pawka35,

    witam. mam problem z moim autem. od pewnego czasu gdy jadę np. rano auto przy 120/140 km jakby traci moc. 120/140 i dalej nie idzie. jakby blokada. po zgaszeniu silnika wszystko wraca do normy. czasmi jest tez tak że po dodaniu gazu auto jakby sie przymula nie reaguje na pedal gazu a po chwili przyspiesza i wszystko sie normuje. nie wiem czy w miare to opisałem. po skanowaniu auta VAG-iem kilka razy miałem błąd 01274 airflow flap positioning motor (V71) 41-10 blocked or No Voltage - intermittent. po skasowaniu błąd znika a po jakims czasie sie pojawia. zrobiłem tez logi na BS. może ktoś mógłby mi cosik doradzic. http://vaglog.rtnet.pl/biuro.pawel_178610.html http://…

    • 0 odpowiedzi
    • 2,3 tys. wyświetleń
  16. Rozpoczęte przez dr_eV,

    Witam, Zakupiłem niedawno Swoje audi a4 b6 z 2003 i teraz zabieram się za drobne poprawki, zacząłem od osłon na podwoziu... Pierwsza jaką musze zakupić to osłona silnika, ta część zaraz za zderzakiem... druga, której nie umiem namierzyć na allegro jest za nadkolem od strony kierowcy( z przodu) z takim jak by otworem (zaślepki brak, z drugiej strony jest), osłona ta jest w opłakanym stanie i znacznej części jej nie ma.. Pytanie brzmi.. czy ma ktoś może nr tej części, bądź jakąś fachową nazwę? ----------- Odnalazłem osłonę o która mi chodziło... dla Zainteresowanych: 8E0825202D - PRAWA, 8E0825201D - LEWA Pozdrawiam.

    • 0 odpowiedzi
    • 1,8 tys. wyświetleń
  17. Rozpoczęte przez serth87,

    Czesc Od około miesiaca jestem posiadaczem B6 i mam problem z oswietleniem w kabinine nad głowa kierowcy nad głowa pasazera w schowku, bagazniku oraz lampki w dzwiach tez nie swieca. Czytałem juz na kilku forach o bezpiecznikach i module komfortu ale inf sa nie spojne i lakoniczne i chciałbym Was popsoric o informacje gdzie moze byc przyczyna i jak ja zlikwidowac. Dodam tylko ze ok tydzien temu po zamknieciu klapy bagaznika wszystko chwilowo wróciło do normy, problem jednak po ponownej probie sprawdzenia oswietlenia dalej sie pojawia Z góry dziekuje za pomoc Pozdrawiam

    • 0 odpowiedzi
    • 2 tys. wyświetleń
  18. Rozpoczęte przez ameryk,

    Witam Jestem posiadaczem a4 b6 (aż od miesiąca:))w benzynie(2.0 , 130km , 2000rok).Ostatnio zapaliła mi się pomarańczowa kontrolka awarii wtrysku, auto jakby straciło moc.W instrukcji pisze że może to być wina słabego paliwa.Nie wiem czy to zbieg okoliczności ale wczesniej zatankowałem na stacji SH...LL. Czy ktoś z forum mógłby mi poradzić co mam zrobić???Sorry za takie pytania ale jak wczesniej napisałem mam ten samochód od miesiaca i jeszcze go nie znam... Z góry dziękuje za odpowiedzi:)

    • 0 odpowiedzi
    • 1,9 tys. wyświetleń
  19. Rozpoczęte przez kokojumbo,

    Witam, dwa dni temu zaczelo piszczec pod maska. Pisk nie jest tak glosny jak na filmiku (w aucie prawie go nie slychac). Najbardziej dochodzi z miejsca do ktorego przykladam telefon. Ktos wie co to moze byc ?

    • 2 odpowiedzi
    • 3,2 tys. wyświetleń
  20. Rozpoczęte przez maver-75,

    Witam serdecznie od ok. miesiąca z moją Audiczka A4 B6 1,9 TDi 130KM PD nie dzieje się dobrze...zaczęło się od krótkotrwałego podszarpywania silnikiem co kilka dni... w końcu przy ostrzejszej jeździe zapaliła się kontrolka ESP wraz z błędami pompowtrysku : ABS hamulce błąd 18265 - sygnał obciążenia i P1857-35-10 usterka sterownika silnika sporadycznie oraz Silnik z błędami 18074-zawór pompowtryskiwacza cylinder 1 (N240) i P1666-35-00 usterka elekryczna w obwodzie. Nadmieniam, że konektorki sa już podoginane i wymieniony filtr paliwa. Poniżej przedstawiam logi z prośbą o ich analizę. W chwili obecnej auto nie łapie błędów,ale jazda nim przypomina troszkę jazdę z zaciągniet…

    • 1 odpowiedź
    • 2,6 tys. wyświetleń
  21. Witam, ostatno postanowiłem sobię sprawdzić jak się ma prędkościomierza przy różnych prędkościach i rozbierzności powyżej 100 km/h wychodzą dosyć spore, prędkości licznikowe są chyba za bardzo zawyżone. Przykładowe predkości: licznik 60 km/h - GPS 51-52 km/h licznik 100 km/h - GPS 90 km/h licznik 180 km/h - GPS 150 km/h Nie wiem czy taka powinna byc norma, ale wydaje mi się że odchyłki są zbyt duże. Jak wygląda sprawa odczytu prędkości w B6, prędkość jest odczytywana z czujników ABS czy ze skrzyni? Dodam, że prędkośc GPS była sprawdzana na 2 różnych urządzeniach w jednym czasie i różnice między nimi wynosiły zaledwie 0,5-1,5 km/h. Opony w rozmiarze 205/55R16

    • 1 odpowiedź
    • 2,9 tys. wyświetleń
  22. Rozpoczęte przez tyberiusz,

    Witam.szukam pomocy w sprawie mojej a4 b6 1.9tdi auto ma problem z odpalaniem mianowicie problem nasila sie przy rozgrzanym silniku jak zgasze i odrazu odpale pali normalniu ale jak zostawie go na chwile i chce odpalic musze chwile pokrecic ok 5sek po czym zalapuje ale tak jaby nie na wszystkich cylindrach . Podejrzewam pompe vacum czy ona moze byc tego przyczyna ?

    • 6 odpowiedzi
    • 3,5 tys. wyświetleń
  23. Rozpoczęte przez woltek,

    Witam, moje autko ma dziwną dolegliwość. Otóż gdy jest na dworze zimno, przy odpaleniu silnika załącza sie na maxa wentylator (chodzi przez chwilę i się wyłącza), a gdy jest ciepło załącz się ssanie (po chwili obroty spadają). Dzieje się tak gdy silnik jest zimny. Dodam że czujnik wody pokazuje dobrze i temperatura na zewnątrz w fisie tęż jest dobra. Co to może być?

    • 0 odpowiedzi
    • 1,8 tys. wyświetleń
  24. Rozpoczęte przez sully,

    Witajcie, od pewnego czasu zaczął mi szwankować wskażnik paliwa. Wskazówka albo leży całkowicie na "0" i delikatnie drga, albo pokazuje za dużo, lub pokazuje OK. Dodam że wskazania na FIS-ie są w porządku. Może miał ktoś podobny przypadek. Znajomy naprowadzał mnie na silniczek, który steruje wskazówką, jeżeli tak miałoby być to czy jest któś w posiadaniu schematu jak się do niego dostać i czy człowiek o normalnych zdolnościach manualnych da sobie radę pozdr

    • 1 odpowiedź
    • 3,8 tys. wyświetleń
  25. Rozpoczęte przez Dread,

    Witam, Dzisiaj zauważyłem, że tylne głośniki nie wydają z siebie dźwięku... Jak się okazało przyczyn może być bardzie wiele a ja niestety w tej tematyce jestem zielony. Wiem, że już od zakupu autka nie grały i było tam jakieś stare radio, wymieniłem je na swoje i niestety graja tylko przednie głośniki. Poszperałem troszeczkę w przewodach za radiem i niestety nie widziałem nic co pozostaje nie podłączone, wrzucam zdjęcia. Jeżeli ktoś się na tym zna lub miał podobny problem to proszę o pomoc.

    • 0 odpowiedzi
    • 2,1 tys. wyświetleń

Powiadomienie o plikach cookie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.