Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 (2000-2004)

Forum Audi A4 B6. Możesz tu pisać o swoich uwagach na temat tego modelu, zaczerpnąć wiedzy na jego temat oraz poprosić o pomoc związaną z tym modelem...

  1. Rozpoczęte przez sopel108,

    Witam. Ostatnio byłem na serwisie fltry, oleje itd. następnego dnia przy wyprzedzaniu i ruszaniu dławił się jakby nie dostawał paliwa.. przy spokojnej, wolnej jeździe pracował normalnie. Przyczyną była rura ktorą wlatuje powietrze i wędruje przez filtr powietrza itd.. ta rura.. pomiedzy filtrem a wlotem nad przednim zderzakiem jest łączona i dolna cześć była nieszczelnie wsadzona. Poprawiłem i jest cacy. ZERO szarpania i dławienia. Jak zaufać mechanikowi i nie patrzeć mu na ręce. Jedno naprawią drugie zepsują eh.. Pozdrawiam

    • 0 odpowiedzi
    • 2,3 tys. wyświetleń
  2. Rozpoczęte przez kobyla,

    Witam, Panowie znajomy ma audi a4 b6 i dzis zobaczyl wiszaca na kablu antenowym jakas plytke, ruszyl nia i sie oderwala. Byla ona zamocowana na nicie kolo tylniego uchwytu na hak ... wie ktosmoze co to ? Niestety przegladajac forum nie znalazlem odpowiedzi na to pytanie.......

    • 0 odpowiedzi
    • 1,7 tys. wyświetleń
  3. Rozpoczęte przez Jendrula,

    Witam. Jestem nowym posiadaczem Audi A4 B6, tzw. małyszówką. Miałem założone felgi 17 calowe na oponach 235/45/17 i samochód nisko siedział. Zmieniłem koła na 16 calowe z oponami 205/55/16 i samochód nadal nisko jest zawieszony. Zamianę zrobiłem z powodu zbyt szerokich opon, ale teraz okazuje się, że zaczepiam o cokolwiek wystającego z jezdni np. o progi zwalniające, lub o kątownik bramy zamykającej, wystającej z podłoża. Przyglądałem się innym Audi A4 i są dużo wyżej zawieszone. O co może chodzić? Proszę Was o pomoc.

    • 3 odpowiedzi
    • 2,7 tys. wyświetleń
  4. Rozpoczęte przez Basis_,

    Do czego on służy dokładnie ? Mimo wielu poszukiwań w internecie nie mogłem znaleźć nic konkretnego na ten temat

    • 1 odpowiedź
    • 3,4 tys. wyświetleń
  5. Rozpoczęte przez Basis_,

    Witam, dzisiaj podczas jazdy moje auto w pewnym momencie zachowywalo sie tak jakby braklo mu mocy. Jego predkosc maksymalna dochodzila do ok 100 km/h i nic wiecej. Podczas ruszania przez pewien czas jedzie tak jak powinien jednak w pewnym momencie znowu zachowue sie tak jakby byl " slaby " . Co to moze byc, czy ktos mial podobny problem ? Auto jest z 2004 roku ze skrzynia multitronic . Z gory dzieki

    • 2 odpowiedzi
    • 5,1 tys. wyświetleń
  6. Rozpoczęte przez miras,

    Witam Niestety mam mały problem przy swoim Audi. Chodzi mi konkretnie o wycieraczki przednie. Zalanczają sie i przez chwilke chodza, zatrzymija sie w polowie szyby i nie chodza, dopiero po jakims czasie zaczynaja chodzic. i tak caly czas. Wszystko zaczeło sie od tego jak wymieniłem żarnik w ksenonie i na panelu swieci mi sie jeszcze kontrolka od ustawiania swiateł. Dodam, ze ma dynamiczne ustawianie światel. Mial juz moze ktos taki problem???

      • Upvote
    • 4 odpowiedzi
    • 9,6 tys. wyświetleń
  7. witam.mam problem tego typu ze mam uszkodzony system poziomowania swiateł (pokazuje mi na komputerze za kazdym razem) po wizycie u elektryka rozklada rece ponieważ nie ma pojecia czy piny w kostce sa dobrze podłaczone i takze gdzie znajduje sie moduł.nie moge znalesc w sieci schematu podłaczenia tych swiateł gdzie jest własnie automatyczny układ poziomowania a to nie jest to samo co w ksenonach.help me:(Audi A4 B6 2001 S-line.bede wdzieczny jesli ktos posiada taki schemat i ma mozliwosc zamieszczenia go:)

    • 1 odpowiedź
    • 2,8 tys. wyświetleń
  8. Szykuje się z zamiarem zakupu audi z którymkolwiek z powyższych silników. Rok produkcji tak do 2003. Jazda głównie po mieście. Który z powyżej opisanych silników posiada niższe koszty eksploatacji. Który polecacie i dlaczego.

    • 1 odpowiedź
    • 2,5 tys. wyświetleń
  9. Rozpoczęte przez Coolturek,

    Witam, jakiś czas temu (chyba od czerwca) zauważyłem na lakierze dziwne kropki. Pełno mikroskopijnych kropeczek, które można zeskrobać paznokciem (ryzykując przy niektórych drobne ryski). Polerowałem i woskowałem auto jakoś w lipcu i przy polerce te kropeczki częściowo się rozmazywały przez co polerowanie ręczne było jedną wielką tragedią. W końcu udało się, lakier odnowiony, błyszczący ale kropki nie zniknęły. Dzisiaj byłem na ręcznej myjni to powiedzieli, że nie da się ale można spróbować usunąć to jakimś środkiem a później polerka i wosk. Koszt ok. 300zl, ponieważ mam to na całym aucie. Domyślam się, że jest to żywica. Większe kropki, które wyglądają jak żel można bez …

      • Upvote
    • 15 odpowiedzi
    • 12,6 tys. wyświetleń
  10. Rozpoczęte przez adamas,

    Witam Mam zamiar dołożyć moduł bluetooth do mojego auta i cieszyć się zestawem głośnomówiącym, a przede wszystkim zaoszczędzić parę punktów na koncie, w listopadzie podwyżka. Posiadam audi a w nim RNS-E, vag też się znajdzie. Na pewno potrzebuje kierownicę, moduł (ale jaki z literką p czy h? ), mikrofon. Nie wiem jeszcze jak podłączyć moduł do radia i co pozmieniać vag-iem. Może ktoś robił lub wie jak zrobić taką modyfikację i chętnie podzieli się swoją wiedzą za przysłowiowe . Z góry dziękuję za pomoc. Pzdr

      • Upvote
    • 3 odpowiedzi
    • 9,8 tys. wyświetleń
  11. Rozpoczęte przez Dymianek,

    Witam Zakupiłem A4 cabrio z 2003 roku 163 KM ,przebieg 155 tys km. z wyglądu zadbana , silniczek tez pykał sobie równiutko ,bardzo ładnie Auto zostało kupione z rządowej licytacji/asty we Włoszech ,zabrali gościowi za długi, po licytacji auto musiało zostać u poprzedniego właściciela !!! do póki nie przerejestruje auta na siebie Po tyg. odebrałem auto niby wszystko ok , tylko akumulator wyczerpany ,więc odpaliłem na kable, wyjechałem ,jadę ,po 10km na wyświetlaczu konewka z olejem miga ,upss zatrzymuje się na 15 -20 min ,sprawdzę olej ,okazuję się że jest go za dużo, trochę ponad max. Niestety stałem na autostradzie co mogło się skończyć źle gdyby nadjechała policja więc …

    • 0 odpowiedzi
    • 5 tys. wyświetleń
  12. Rozpoczęte przez slaw,

    Siemka. Interesują mnie szczegółowe informacje jakie są odległości do pompowtryskiwaczy od bloku głowicy. czy ma ktoś dane serwisowe?silnik 1,9TDI 130km kodAVF

      • Upvote
    • 2 odpowiedzi
    • 10,9 tys. wyświetleń
  13. Rozpoczęte przez woltek,

    Witam, zastanawiam się co to jest i do czego służy? Za lusterkiem na przedniej szybie mam przyklejoną jakąś podłużną "kostkę" wychodzi z niej jeden kabelek który kończy się pozwijany w bocznej kieszonce od str pasażera (w tej w której od str kierowcy są bezpieczniki) zakończiny ten kabelek jest jakby końcówką z anteny. Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć co to takiego? szukałem po forach ale nawet nie wiem jak dokładnie to opisać;/ Dzięki z góry.

    • 1 odpowiedź
    • 2,3 tys. wyświetleń
  14. Rozpoczęte przez Artur_,

    Witam Czeka mnie wymiana tylnej klapy bagażnika, a co za tym idzie praktycznie wszystkie elementy tapicerki bagażnika "out". I tu moje juz moze przed wczesne panikowanie (jak będą się pięknie łamac w moich rękach). Prosił bym o jakieś foty w miare mozliwosci co i jak i gdzie rozkręcic i gdzie pociągnąc :/ myślę że jak juz posciągam wszystko to będzie dostęp równierz demontażu tylnego zderzaka, bo jego tez czeka malowanie. Bardzo proszę o jakies info... Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie

      • Upvote
    • 2 odpowiedzi
    • 15,4 tys. wyświetleń
  15. Rozpoczęte przez maurycy,

    Hej, Macie jakis dobry sposob - srodek do czyszczenia tapicerki, ktora nie jest skorzana? Kupilem juz jeden drogi srodek, pianka w sprayu, ale nie pomaga. Jakos ta tapicerka w Audi A4 B6 nie jest wodoodporna, praktycznie za kazdym razem jak ktos ma kostium kapielowy choc troche mokry i posiedzi 10 minut to pozniej zostaja ohydne plamy, z ktorymi w/w srodek nie radzi sobie. Bede wdzieczny za porady. pozdrowienia! m@urycy

    • 0 odpowiedzi
    • 2,3 tys. wyświetleń
  16. Rozpoczęte przez maurycy,

    Czesc wsyzstkim, Krotkie pytanie czy ktos mial stycznosc z wymiana osuszaczy klimatyzacji? Czy to prawda, ze zaleza sie ich wymiane co 2 lata? Moglby sie ktos wypowiedziec w tej kwestii? Dla tych co o tym nie slyszeli: Niektorzy pisza, ze nie trzeba wymieniac co kazdy serwis klimatyzacji, jesli klimatyzacjia dziala poprawnie i nie bylo uszkodzen mechanicznych. Myslicie, ze warto sie tym zainteresowac? Z gory dzieki, pozdrawiam, m@urycy

      • Upvote
    • 4 odpowiedzi
    • 18,1 tys. wyświetleń
  17. Rozpoczęte przez boski,

    Witam jestem nowy na forum, więc proszę o litość Mam audiczke z moją kobietą jakieś 3 tygodnie i mamy do Was pare pytań: 1 Mamy navigation plus i bardzo często gubi odbiór radia, jest szum, szukamy częstotliwości, czasami jak stoimy w naszym mieście to wyszuka pare stacji ale podczas jazdy gubi wszystko i nie ma radia:( co mam zrobić? sprawdzić wzmacniacz radia? podłączenia jakieś? 2 Nie ma zmieniarki w samochodzie:( gdzie można kupić? jaki model? na allegro nie ma a jak są to pojedyncze sztuki których nie jestem pewien. Z tego co wiem powinna być w bagażnikiu? 3 Gdy naciskam przycisk na kluczyku do otwierania bagażnika to leciutko sie uniesie jakiś 1cm to normalne? Nie …

      • Upvote
    • 2 odpowiedzi
    • 5,7 tys. wyświetleń
  18. Rozpoczęte przez adamas,

    Witam Jak to na urlopie bywa auto troszkę kaprysi . Odpalam silnik i po kilku sekundach gaśnie, bez znaczenia zimny czy ciepły. Problem nie jest stały, występuje sporadycznie, jednak denerwuje. Dzisiaj rano uruchomiłem silnik, odpalił za pierwszym razem, nie reagował natomiast na wciśnięcie pedału gazu. Z wydechu wydobywały się tylko kłęby czarnego dymu. po zgaszeniu i ponownym uruchomieniu wszystko wrócił do normy. po tym incydencie odwiedziłem miejscowego mechanika, podpięcie pod kompa i.... zero błędów w sterowniku silnika, immobiliser też bez błędów. Wszystkie czujniki temp. wskazują prawidłowe wartości, filtry wymieniane w listopadzie zeszłego roku, przepustnica czy…

    • 4 odpowiedzi
    • 17,7 tys. wyświetleń
  19. Rozpoczęte przez yor,

    Witam wszystkich, chcialem sie podzielic taka informacja: musialem wymienic zamek w samochodzie - irlandczyku A4 B6 poniewaz jedna ze sprezynek w zamku od strony kierowcy/prawej przestala dzialac i po otwarciu drzwi trzeba bylo recznie popychac zapadke w dol bo inaczej nie szlo zamknac. Zamek kupilemw Polsce na allego pytalem sprzedajacego czy bedzie pasowal do prawych drzwi irlandzkiej wersji samochodu, upewnil mnie, ze tak. Jak sie oczywiscie domyslacie nie pasowal, brakowalo miejsca na wkladke kluczyka. No i bylby klopot gdyby nie polski mechanik, ktory rozebral stary i nowy zamek, przelozyl ta czesc ktora nazywal elektronika ze starego i polaczyl z nowym mechanizmem z…

    • 0 odpowiedzi
    • 3,5 tys. wyświetleń
  20. Rozpoczęte przez doomelek,

    Witam Problem polega na tym, że wspomaganie wydaje niepokojące dźwięki. Przy puszczonej kierownicy bez gazu delikatnie wyje a jak delikatnie kręcę w lewo czy w prawo to cichnie. Gorzej jak wzrosną obroty do ok 2000 to już wycie jest głośniejsze i tym bardziej przy kręceniu kierownicą. Dodam, że pomimo tego wycia wspomaganie działa normalnie bez problemów. Czyżby pompa wspomagania do wymiany ?? Płyn w zbiorniczku jest strasznie mętny i jakiś szarawy więc może problemem jest właśnie on ... tylko szkoda zalewać nowym płynem jak to nie pomoże. W przypadku wymiany pompy co polecacie regenerację czy wymianę na nową ? Koszt jednego i drugiego (ok 500-600zł) chyba podobny tylko z…

    • 4 odpowiedzi
    • 8,3 tys. wyświetleń
  21. Rozpoczęte przez yor,

    Witam, Mam takie dla kogos moze bardzo proste pytanie, ja jednak nie wiem jak sie do tego zabrac, potrzebuje sie dowiedziec w celach ubezpieczeniowych jakie moj samochod ma zabezpieczenia tzn alarm i immobilizer. Nie mam ksiazki do samochodu i nie wiem jak sie do tego zabrac. Jedyne co latwo zauwazyc to migajaca czerwona dioda na drzwiach kierowcy po zamknieciu auta. numer VIN to WAUZZZ8EX3A277882 jezeli to moze pomoc Dzieki serdeczne Audi A4 B6 1.6

      • Upvote
    • 7 odpowiedzi
    • 8,3 tys. wyświetleń
  22. Rozpoczęte przez kasta,

    Witam wszystkich posiadaczy Audi Mam problem z Audi A4 b6 avant rok 2003 1.8Turbo 163km przebieg 110000 tyś Jakiś miesiąc temu coś w autku zaczęło pukać z przodu nie przenosząc żadnych wibracji na nadwozie auta, stuka przy hamowaniu do przodu jak i do tylu oraz przy gwałtownym ruszaniu, pojechałem do mechanika który stwierdził ze wszystko wygląda ok podejżewał tuleje tylnego wahacza w przednim lewym kole ale pewny na 100% nie był więc pojechałem do stacji diagnostycznej jeżdżąc po kanele w tom i we wtom diagnosta stwierdził ze faktycznie to ta tuleja wahacza w lewym kole. Kupiłem cały wahacz lamfordera wymieniłem i nic sie nie zmieniło moim zdaniem to nie jest zawiesze…

    • 0 odpowiedzi
    • 3 tys. wyświetleń
  23. Rozpoczęte przez woltek,

    Witam, mam takie pytanko: Czy idzie a jak tak to jak załączyć opcje która pokazuje cyfrowo informacje typu obroty silnika. prędkość ,temp silnika itp? Wiem że w B5 ze starszą klima trzeba nacisnąć przycisk rewersu powietrza i nawiew na szybę, wtedy na wyswietlaczy z klimy ukazują sie pozycje z informacjami. Wie ktoś jak to mozna załączyć w B6? I jeżeli można to prosiłbym o rozpiskę która pozycja co wskazuje. Dzięki z góry.

      • Upvote
    • 2 odpowiedzi
    • 4,7 tys. wyświetleń
  24. Rozpoczęte przez r_bich,

    witam kupipilem zmieniarka na 6 plyt do radyjka na kasety i wszystko fajnie gra ale przy zmianie nagrania slychac jakis szum nie wiem co jest czy wziasc sie za wyczyszczenia lasera i jak to najlepiej zrobic czy co mozna zrobic jakby ktos wiedzial to z gory dzieki pozdrawiam

    • 0 odpowiedzi
    • 1,8 tys. wyświetleń
  25. Rozpoczęte przez Roccogiani,

    Cześć wszystkim Mam takie pytanko jak mogę sprawdzić kolor mojego samochodu gdzie on jest napisany? Mam uszkodzony zderzak i chciałbym kupić lecz nie wiem jaki mam kod lakieru. czy po numerze Vin sprawdzę. Mam kartę z danymi ale w punkcie : Farbe das Fahrzeugus jest napisane Grau 5B5B czy to jest kod lakieru wszyscy np. na allegro podają inne i nigdy nie spotkałem się z takim oznaczeniem. Proszę jak coś będziecie wiedzieli dajcie znać. pozdrawiam

      • Upvote
    • 5 odpowiedzi
    • 15 tys. wyświetleń

Powiadomienie o plikach cookie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.