Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 (2000-2004)

Forum Audi A4 B6. Możesz tu pisać o swoich uwagach na temat tego modelu, zaczerpnąć wiedzy na jego temat oraz poprosić o pomoc związaną z tym modelem...

  1. Rozpoczęte przez szymek,

    Witam Wszystkich . Mam problem z swoja Audi Jest to A4 B6 1.8 T 150 km . Mianowicie wskaznik poziomu paliwa oszukuje a ponadto nie wskazuje . Po odpaleniu samochodu na Fis pokzuje 0 km i swieci sie rezerwa , po przejechaniu kilku km wskazowka podnosi sie i tak stopniowo ale rezerwa nadal sie swieci , i oczywisiscie poziom paliwa jest nieprawidłowo wskazywany. Prosze o pomoc w tym temacie .Z góry dziękuję . Pozdrawiam

    • 4 odpowiedzi
    • 12,9 tys. wyświetleń
  2. Rozpoczęte przez Bigos1,

    Witam , mam a4 b6 3.0 quattro i pojawia mi się check od katalizatorów których nie mam. Znacie w łodzkim/wielkoposlkim jakiegoś tunera który by mi wyłączył sondy w komputerze ?

    • 0 odpowiedzi
    • 2 tys. wyświetleń
  3. Rozpoczęte przez glizda70,

    Witam gdzie to dostać https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1361882400557051&set=gm.1943023765931308&type=3 to czarne uszczelnienie coby woda nie leciała do lampy.

    • 1 odpowiedź
    • 2,5 tys. wyświetleń
  4. Rozpoczęte przez majster208,

    Witam, Tak jak w temacie, chce pierwszy raz włozyc koła do swojej a4-ki tylko nie mam pewnosci czy, aby na pewno wejdzie takie koło. 5x 112 19 cali 8,5j kapec 225/35/19 et 35 Miał już ktoś doczynienia z 19-stkami i et35 w b6? Będzie tarło :D? Pozdro. @EDIT zawieszenie=ori

    • 0 odpowiedzi
    • 2,3 tys. wyświetleń
  5. Rozpoczęte przez EmCOo,

    Witam. Mam magiel po regeneracji i duzy problem. Auto jest nieprzewidywalne co do jazdy. Kierownica zachowuje sie bardzo dziwnie. Chodzi ciezko topornie nie wraca na swoje miejsce. Kazda koleina nierownosc czy ubytek powoduje ruch kierownicy ktory musze kontrowac i to czasem wyglada jak walka by utrzymac auto na prosto. Do tegtego dochodzi jeszcze luz na kierownicy. Po reg maglownicy pojechalem tam na gwarancje. Powiedzieli ze luzy w zawieszeniu. Wrocilem do siebie na stacje diagnostyczna. Na szarpakach i z kanalu facet powiedzial ze nie ma zadnych luzow i zawieszenie jest okej. Nie mam pojecia co juz z tym robic. Za dwa tygodnie jade znow tam gdzie magiel robili. To wina…

    • 0 odpowiedzi
    • 3,6 tys. wyświetleń
  6. Rozpoczęte przez angelika19857,

    Witam. Mam problem z moim audi a4b6 2.0 alt 2000r. Otoz autko jezdzi normalnie dopoki nie zapala sie kontrolki abs i esp. Wowczas traci moc, jest tak jakby zamulone. Bledy ktore mi pokazalo u mechanika to 16834, 7545, 17950, 17953. Jako ze jestem kobitka, ktora malo sie zna na tych rzeczach moze ktos podpowie co to moze byc.

    • 0 odpowiedzi
    • 2,2 tys. wyświetleń
  7. Rozpoczęte przez nynuś,

    Witam czy ktoś się orientuje dlaczego radio gra a na wyświetlaczu nie ma nic?wymieniłem żarówkę stopu i wyświetla mi przekreślona żarówka

      • Upvote
    • 4 odpowiedzi
    • 7,1 tys. wyświetleń
  8. Witam. Posiadam radio Audi Concert II. Od samego początku jest problem ze sterowaniem. Część przycisków nie działa, pozostałe działają niepoprawnie. Gdy chcę włączyć CD muszę wcisnąć przycisk FM, aby włączyc radio musze dać AM, a następnie TP. Przycisk TONE raz działa a raz nie. Pozostałe również przełączają nie to co trzeba. Czy ktoś spotkał się z podobnym przypadkiem. Dodam, że nie posiadam nigdzie kodu do odblokowania radia, więc bez pewniejszego infa nie chcę go wyjmować (z elektroniką pewnie i tak nic nie zrobię w warunkach domowych). A swoją drogą jest możliwe, że radio nie posiada kodu/jest odblokowane? Oczywiście zrobiłem skan VCDS'em, ale o dziwo wyrzucił mi…

    • 0 odpowiedzi
    • 2,4 tys. wyświetleń
  9. Witam, Dopiero co nabyłem audi a4 B6 2003 rok 2.5 tdi z automatyczną skrzynią biegów. Dosłownie po tygodniu zaczął pojawiać się problem a mianowicie PRNDS na desce rozdzielczej oraz auto przechodzi w tryb awaryjny i wbija 4 bieg. Wyłączę zapłon, włączę z powrotem i błąd znika, ale po jakiś czasie pojawia się znowu. Log z VCDS's: Address 02: Auto Trans Labels: 01V-927-156.lbl Part No: 8E0 927 156 L Component: AG5 01V 2.5lTDI RdW 2121 Coding: 00001 Shop #: WSC 63351 VCID: 377DCD5E15ED89A6659-5198 1 Fault Found: 17090 - Transmission Range Sensor (F125) P0706 - 35-10 - Implausible Signal - Intermittent …

    • 0 odpowiedzi
    • 2,9 tys. wyświetleń
  10. Rozpoczęte przez kusmier,

    Witam kupiłem ostatnio alufelgi do mojej a4 takie http://allegro.pl/8278-chrom-18-5x112-audi-a4-a6-a8-vw-passat-cc-i6714388389.html i chciałbym was zapytać jakie opony do nich dobrać. Jestem świeżym użytkownikiem audi i nie wiem jakie byłyby dobre w miarę rozsądnej cenie. Bo tam są jakieś indeksy nośności i inne duperele a się na tym kompletnie nie znam... Proszę o pomoc, pozdrawiam

    • 1 odpowiedź
    • 2,4 tys. wyświetleń
  11. Rozpoczęte przez ambiwalentny,

    Witam. Jakie polecacie opony letnie do audi a4 b6 2003 ? Nie mam za dużo doświadczenia w tych sprawach, więc pytanie kieruje do Was. Wraz z oponami chciałbym również zmienić felgi, polecacie coś ? Pozdrawiam.

    • 1 odpowiedź
    • 2,7 tys. wyświetleń
  12. Rozpoczęte przez maurycy12,

    Koledzy i koleżanki, mam pytanie o interfejs diagnostyczny do B6 z 2003r. sinik AVF. Jaki, Waszym zdaniem , wybrać zestaw - kabel + program?? ewentualnie gdzie go kupić?? Proszę o podpowiedzi. Jeśli dubluje temat to kopnijcie mnie gdzie już jest opisany. Pozdrawiam

    • 3 odpowiedzi
    • 4,4 tys. wyświetleń
  13. Rozpoczęte przez daro85,

    Witam moje pytanie polega na tym: Czy da się włożyć dolną kratkę ze zderzaka z audi a6 c5 LF do zderzaka audi a4 b6 s-line albo zrobić coś podobnego bo wydawanie 500PLN za kawałek orginalnego plastiku to przesada Pozdrawiam

    • 0 odpowiedzi
    • 2,3 tys. wyświetleń
  14. Od 2-3 miesięcy w mojej b6 avant słychać dziwne stuki dochodzące jakby z bagażnika.poczatkowo myślałem,że coś mi lata po bagazniku więc wyciągnąłem wszystko i problem nadal występował.sprswdzilem koło zapasowe i dobrze jest dokrecone.stuki występują jak najeźdźam na dziury lub jak jadę po bruku to wtedy jest naprawdę mocne walenie.dzwiek jest taki jakby bagażnik był niedomkniety i uderza jadąc po nierownosciach.sprawdzalem go i nie ma luzów .Zrobiłem próbę z kolegą to nawet trzymał nogami bagażnik siedzac w nim i bicie i tak było więc to nie leży problem po jego stronie.jakies pomysły co to może być?Amortyzatory?Kolegą który siedział z tyłu mówił,że wydaje mu się ,że dźwi…

    • 2 odpowiedzi
    • 7,4 tys. wyświetleń
  15. Czesc mam taki problem auto stracilo na mocy a dokladnie jest tak auto odpala na dotyk pracuje rowno i praca silnika jest bardzo dobra auto nie kopci nie gasnie nie faluje po prostu stracil moc ale nie do konca auto zaczyna dostawac mocy ale nie pelnej tylko tak 60% przy obrotach 2600 do 3500 i pozniej znowu traci moc turbo dziura jest okropnie wielka niskie obroty strasznie zmulone wciskam gaz i czekam az dojdzie do tych 2800 i zaczyna jakos jechac bledow brak ! wypialem przeplywke ale bylo jeszcze gorzej wogole ledwo jechal ktos ma jakis pomysl gdzie szukac przyczyny dodam ze silnik jak wciskam gaz zaczyna troche buczec..

    • 1 odpowiedź
    • 4,9 tys. wyświetleń
  16. Czesc mam taki problem auto stracilo na mocy a dokladnie jest tak auto odpala na dotyk pracuje rowno i praca silnika jest bardzo dobra auto nie kopci nie gasnie nie faluje po prostu stracil moc ale nie do konca auto zaczyna dostawac mocy ale nie pelnej tylko tak 60% przy obrotach 2600 do 3500 i pozniej znowu traci moc turbo dziura jest okropnie wielka niskie obroty strasznie zmulone wciskam gaz i czekam az dojdzie do tych 2800 i zaczyna jakos jechac bledow brak ! wypialem przeplywke ale bylo jeszcze gorzej wogole ledwo jechal ktos ma jakis pomysl gdzie szukac przyczyny dodam ze silnik jak wciskam gaz zaczyna troche buczec..

    • 0 odpowiedzi
    • 2,7 tys. wyświetleń
  17. Witam Postrzępiła mi się linka i wkręciła się w mechanizm podnoszenia szyby u kierowcy. Rozebrałem szyby wymieniłem cały mechanizm i niestety teraz nie działa wcale ani opuszczanie szyby u kierowcy ani u pasażera. O co chodzi? Dlaczego mogło się tak stać? Podłączenie VAGa może coś pomóc? Proszę o pilną pomoc bo zimno na dworze a ja mam opuszczoną szybę u pasażera i nie mogę jej podnieść. Co mogło się stać? I jak spróbować to naprawić?

    • 3 odpowiedzi
    • 2,9 tys. wyświetleń
  18. Rozpoczęte przez brzezin,

    Witam wszystkich serdecznie. Od 2 dni stałem się posiadaczem Audi A4 B6 Avant z silnikiem ALT 2.0 + gaz stag, pali się w nim check, poprzedni właściciel powiedział że to wina katalizatora, tzn. jego braku, dwa błędy jakie się wyświetlają to P0036 i P0141, domyślam się że to błąd sondy, tylko w którym miejscu on się znajduje pierwsza sonda jest chyba od razu po lewej stronie silnika widoczna od góry. Może jest jakaś najprostsza możliwość żeby to obejść, błąd po skasowaniu po następnym uruchomieniu silnika się pojawia i przed odpaleniem silnika wyświetla się napis service. Mam jeszcze pytanie odnośnie rezerwy paliwa, gdyż mimo że wskaźnik jest na 1 białej kresce to na …

    • 0 odpowiedzi
    • 2,4 tys. wyświetleń
  19. Rozpoczęte przez Quink,

    Witam Panowie. Mam dość dziwny problem ze swoim samochodem.. Może najpierw opowiem o zachowaniu silnika a mianowicie - czuć że zapłon wypada ale obroty nie falują. Im bardziej silnik się nagrzeje tym bardziej przy dodaniu gazu odczuwalne są szybkie i krótkie szarpania silnika ale tylko pod obciążeniem ( na biegu jałowym po dodaniu gazu silnik pracuje normalnie). Komputer pokazuje wypadanie zapłonu na 1 cylindrze podczas jazdy, i błąd klap w kolektorze dolotowym. Nie da się zaadaptować tych klap czy sterownika ( nie bardzo jestem w temacie) . Dolot został wyczyszczony przez osobę która zajmuję się silnikami FSI. Cewka, świece, kable, wtryski, sprawne. Może jest k…

    • 2 odpowiedzi
    • 3,8 tys. wyświetleń
  20. Rozpoczęte przez bored77,

    Witam, tak jak w temacie straciłem moc w moim Audi A4 b6 1.9 TDI 130km Wymieniłem turbinę na nową, ale problem ten sam. Jak dodaje gazu to "zużni" i wchodzi w tryb awaryjny. Samochód jest przeładowany, bo jak podłączyłem komputer to pokazało 2,9 bara.

    • 3 odpowiedzi
    • 3 tys. wyświetleń
  21. Rozpoczęte przez Ewelka,

    witam , mam problem z ogrzewaniem samochodu , przy temperaturze 90st mam ledwo złamane powietrze a powinnam mieć gorąc a tu lipa , , miał ktoś coś podobnego ?

    • 3 odpowiedzi
    • 2,6 tys. wyświetleń
  22. Rozpoczęte przez wwaszko,

    Witam. Mam poważny problem. Otóż w mojej S4 B6 zgasły światła. Ale od początku. Wracając od rodziców z weekendu wszystko było w jak największym porządku. Po przejechaniu około 300 km zgasiłem silnik samochodu przedtem wyłączając światła. Po dwóch dniach włączyłem silnik i chciałem zapalić światła, ale tu Audi zrobiło mi psikusa. Po przekręceniu włącznika zapaliły się wyłącznie światła pozycyjne i nic więcej. Dodam że od razu sprawdziłem czy są światła drogowe i są! Sprawdziłem bezpiecznik tj bodajże ostatni górny słupek lewej strony. I też nic nie jest spalone. Dodam że sprawdziłem też kostki przy lampach i chyba wszystko gra. Czy ktoś miał taki problem? Potrzebuje pomoc…

    • 2 odpowiedzi
    • 9,2 tys. wyświetleń
  23. Witam Po zakupie samochodu zrobiłem nim 500 km i wyskoczył mi bład nr P1429 elektryczna pompa podciśnieniowa (hamulec). Hamulce działają i nie mam z nimi problemu natomiast powtarzający sie bład jest irytujący. Czy ktoś z was miał już taki bład lub wie co może być przyczyną ? Pozdrawiam

    • 0 odpowiedzi
    • 1,6 tys. wyświetleń
  24. Rozpoczęte przez hanibal10,

    Witam ! Mam problem z moim audi a4 b6 . 2003r. Otóż nie mogę go odpalić, Kontrolka akumulatora miga jak szalona, słychać przy tym specyficzne ,, cykanie " . samochód kreci, nie jest to wina akumulatora. Tak jakby alarm odciął zapłon - no nie wiem, nie znam sie ;/ Licze że ktoś mi pomoże. zamieszczam link do filmu jak to wygląda .

    • 0 odpowiedzi
    • 1,8 tys. wyświetleń
  25. Rozpoczęte przez PGanc,

    Witam, w moim aucie (Audi A4 B6 1,8 T występuje bolączką w postaci przerywania na gorącym silniku pomiędzy 1600 a 2000 tys. obrotów. Poza tym zakresem pracuje bez zarzutu. Wymienione świecie rozrząd napinacz wałka rozrządu oraz olej w skrzyni biegów (automat) . Ekslerymentowalem z wymianą cewki bez zmian. Bardzo proszę o poradę i wskazówki .

    • 1 odpowiedź
    • 2,2 tys. wyświetleń

Powiadomienie o plikach cookie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.